(Hodnocení: 9)

Individuální kurz lezení na umělé stěně – PRAHA

1 490 2 190 

Termín a místo kurzu se domluví po zakoupení kurzu.

🎁 CHCI KOUPIT JAKO DÁREK
Vyčistit

Individuální kurz lezení na umělé stěně je vhodný pro začátečníky i pokročilé lezce. Ideální možnost tréninku pro ty, kteří mají strach z výšek. Vybrat si můžeš z různých horolezeckých stěn v Praze.

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Praha – vybraná lezecká stěna.
POČET HODIN: Kurz lezení je naplánovaný na 2 hodiny.
PŘÍJEZD: Sraz je domluven individuálně.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Nezáleží na tvé úrovni zkušeností a dovedností. Program kurzu ti přizpůsobíme a připravíme na míru. Individuální kurz lezení probíhá formou: Jeden instruktor, 1-2 účastnící. Na kurzy lezení mohou přijít děti i dospělí. Možnost pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice, techniky a metodiky lezení.


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje:  Služby kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení lezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje: Vstup na stěnu, půjčení lezeček (boty na lezení – zapůjčíš přímo na stěně) a připojištění na rizikové sporty.


CO POTŘEBUJEŠ NA INDIVIDUÁLNÍ KURZ LEZENÍ?

 • Sedák, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
 • Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
 • Sportovní oblečení do haly.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

Termín konání kurzu se vždy domluví po zaplacení kurzu.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Počet osob:

1490,- Kč – 1 osoba, 2190,- Kč – 2 osoby (zvýhodněná cena)

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení., Sedák

9 recenzí Individuální kurz lezení na umělé stěně – PRAHA

 1. Růžena

  Kurz pod vedením instruktora Dana byl skvělý. Dcera (11 let) byla nadšená a zdá se, že se pro lezení nadchla. Vše trpělivě, příjemně a srozumitelně vysvětleno, atmosféra mile sportovně-přátelská, pocit bezpečí maximální a chuť vyzkoušet složitější cesty přibývala. Trvání dvě hodiny bylo akorát, vše bez stresu a dost času na vyzkoušení. Určitě se ještě zúčastníme dalšího kurzu.

 2. Zita Jílková (ověřený vlastník)

  Kurz byl super, instruktor Jarda nám vše detailně vysvětlil a ukázal, takže jsme se při lezení cítili bezpečně. Můžeme jen doporučit:)

 3. Regi & Stefi (ověřený vlastník)

  Kurz s instruktorem Danem byl skvělý a přínosný.
  I pro nás jako začátečníky bylo všechno podrobně vysvětleno a určitě s lezením budeme dál pokračovat. Kurz můžeme jenom doporučit.

 4. Honza

  Skvěle strávené dopoledne. I naprostému začátečníkovi Dan všechno vysvětlil a ukázal a za chvilku už jsem byl nahoře. Určitě jsem tu nebyl naposledy.

 5. Barbora

  Z tohoto kurzu jsem byla nadšená. Instruktor Dan mi vše srozumitelně vysvětlil. Byl velice ochotný a milý. Díky tomuto kurzu jsem se pustila do něčeho, co jsem již dávno chtěla zkusit, ale měla trochu strach. Byla jsem tak spokojená, že bych se chtěla lezení věnovat dále.

 6. Simona

  Instruktor Jarda na jedničku, skvěle vysvětloval, přizpůsoboval se tempu, motivoval a zároveň dokázal rozvíjet zajímavá témata debat, na které bohužel nezbylo tolik času. Kurz splnil veškerá očekávání a dokázal mi zvednout sebevědomí. Ne moc, jen tak akorát a s veškerým respektem. 😊 Díky za to, že se díky vám i obyčejní smrtelníci můžou dostat zase o kus výš. Určitě se zase vrátíme.

 7. Milan

  Jednoduše řečeno – perfektní . Instruktor Jarda se naprosto dokonale věnoval nám oběma ( já a syn 10 let ) , vše srozumitelně vysvětleno , ukázáno , takže to pochopil i laik , jako já . Synek už měl nějaké zkušenosti , tak to pro něho bylo zdokonalování . Pohodový přístup a atmosféra , takový je tento kurz. Ještě jednou děkujeme Jardovi.

 8. Libor Mikšovic

  Kurz se nám moc líbil, instruktor Dan nám vysvětlil, co nás čeká. Jak boulder, tak lezení na laně bylo parádní. Všechno, co jsme jako začátečníci potřebovali vědět, jsme se dozvěděli. Byl jsem na kurzu s malým synem (7 let) a Dan průběh kurzu přizpůsobil i jemu, takže jsme oba odcházeli z hodiny nadšení. Jen tak dál…

 9. Jan Doležal

  Kurz byl naprosto skvělý, moc jsme si ho užili. Instruktor Dan nám vysvětlil veškerou teorii dopodrobna a poutavě, a pak jsme se mohli pustit do zdolávání stěny. Celou dobu dbal na naši bezpečnost, takže jsme se cítili příjemně.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *