Výlet na sněžnicích – Dárkový poukaz

3 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Výlet na sněžnicích je pro neznalé pohybu na sněžnicích nebo i pro ty, kteří je již vyzkoušeli, ale bojí se podniknout samostatný výlet. Díky sněžnicím se můžeme vydat do hlubokého sněhu a kochat se divokou zimní přírodou. Účastníky na výletu na sněžnicích čeká přechod po hřebenu nebo stoupání na vrchol hory, kde o krásné výhledy není nouze.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

DÁRKOVÝ POUKAZ – VÝLET NA SNĚŽNICÍCH TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení sněžnic a hůlek, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro vysokohorskou turistiku (sněžnice) – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN.

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – VÝLETY NA SNĚŽNICÍCH:

ZIMNÍ PŘECHOD MALÉ FATRY NA SNĚŽNICÍCH

Zakupte svým blízkým výlet na sněžnicích v Malé Fatře na Slovensku. Kurz na sněžnicích se koná v překrásné lokalitě zvané Kriváňská, která je národním parkem a nacházejí se zde nejvyšší vrcholy pohoří. Přechod vede po hřebenu Malé Fatry, který je bez vegetace, a proto jsou zde úžasné výhledy do okolní krajiny. Spát se bude na horských chatách, a díky tomu si účastníci užijí opravdu vysokohorský víkend. Více informací zde.

ZIMNÍ RAXALPE NA SNĚŽNICÍCH – RAKOUSKO

Zimní kurz na sněžnicích se koná v srdci vápencové náhorní plošině Rax. Během kurzu na sněžnicích se budou pořádat výlety do okolí horské chaty Waxriegelhaus a pokud budou vhodné podmínky, účastníci kurzu si mohou vyjít i na nejvyšší horu s názvem Heukuppe, která dosahuje 2 007 m n. m.

I přesto, že se během kurzu nebudou muset zdolávat lavinové svahy, profesionální instruktor se tomuto tématu věnovat bude. Účastnici se seznámí s lavinovou výbavou a naučí se, jak ji používat. Také se dozví pravidla bezpečného pohybu v horských a lavinových terénech, jak se plánují horské túry, co obnáší první pomoc a mnoho dalšího. Více informací zde.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Zimní přechod Malé Fatry na sněžnicích – 3 dny, Slovensko, Zimní Raxalpe na sněžnicích – 2dny, Rakousko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Výlet na sněžnicích – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *