(Hodnocení: 5)

Jednodenní kurz lezení na skalách pro začátečníky – SRBSKO U PRAHY

1 790 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Popis

Chceš zažít opravdové dobrodružství v přírodě kousek za Prahou? Strávit den na čerstvém vzduchu a překonat sám/sama sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně a náš jednodenní  kurz lezení Srbsko čeká na tebe.

CO TĚ ČEKÁ?

Naučíš se pracovat s lanem a horolezeckým vybavením, základy lezení a pohybu ve skalním terénu, bezpečně jistit spolulezce, vyzkoušíš si nejrůznější vybavení a závěrem dne je pro zájemce samostatné slanění z 20m! Skvělá příležitost najít nové přátelé a zažít nezapomenutelné zážitky!


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje:  Dopravu, připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Kurz lezení Srbsko lze absolvovat pouze s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme.)


CO POTŘEBUJEŠ?

• Pevnou obuv k přístupu pod skálu, lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou)
• Sedák, přilbu, karabiny (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma)
• Poznámkový blok, psací potřeby (pro teoretický blok)
• Kartička pojišťovny
Jídlo individuálně, ideálně s sebou na celý den. Po skončení je možnost využít restaurace v okolí. Případně v nedalekém kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžeš zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Datum:

30.4.2021, 1.5.2021, 21.5.2021, 22.5.2021

5 recenzí Jednodenní kurz lezení na skalách pro začátečníky – SRBSKO U PRAHY

 1. Hodnoceno na FB

  Můj první kurz lezení Srbsko (Beroun), neměla jsem žádné zkušenosti⛰️ jen chuť a touhu poznat něco nového, jiného. Díky Tome, že jste, profíci co nepodceňují náhody a přistupují ke své práci zodpovědně a s chutí😊. Musím říct, že po prvním vyškrábání se nahoru a následném slanění (kdy člověk překoná sám sebe) mám pocit vítězství🥇. Díky a těším se na další kurzy s vámi 😃😃😃.

  PETRA

 2. Hodnoceno na FB

  S klukama jsem absolvovala již tři kurzy lezení, pokaždé jsem byla velice spokojená. Užasná organizace, kluci mají přehled, vše řádně vysvětlí a ukážou, určitě budem v kurzech pokračovat dál! Díky!

  PETRA

 3. Tereza (ověřený vlastník)

  V sobotu 25.7.2020 jsem s kamarádkou absolvovala jednodenní kurz lezení na skalách na Berounsku a bylo to naprosto úžasné. Kdyby mi někdo před pár lety, že zrovna já, se svým strachem z výšek, polezu dobrovolně na skálu, tak bych nevěřila. Byla jsem z toho opravdu nadšená a co se týká instruktorů Tomáše a Iny, tak nemám co dodat – skvělý, profesionální a přátelský přístup, tak to má být. Nedávno jsem také ještě absolvovala i kurz lezení na umělé stěně a také to bylo skvělé. Určitě těmito kurzy nekončím, budu pokračovat dále, vážně mě to chytlo 🙂

 4. David (ověřený vlastník)

  21.8. 2020 Naše první lezení s dcerou po opravdickejch skalách v Srbsku. Instuktor Tomáš vše trpělivě vysvětloval s důrazem na bezpečnost. Na kurzu jsem byli pouze ve třech lidech, takže se nám Tomáš opravdu věnoval a naučil co bylo potřeba i přes umorné vedro kolem 35C jsme vše v pohodě zvládly. Skoda že nebyli k zapůjčení lezecké boty, protože v našich teniskách vápencová skála docela klouzala a na boso byla odpoledne už moc horká. Ještě jednou díky. David a Bára

 5. Pavel Jakl (ověřený vlastník)

  Skvělý den a skvěle vysvětlené základy skalního lezení. Doporučuji!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *