(Hodnocení: 12)

Jednodenní kurz lezení na skalách pro začátečníky – PRAHA

2 290 

Vyčistit

Chceš zažít opravdové dobrodružství v přírodě ? Strávit den na čerstvém vzduchu a překonat sám/sama sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně a náš jednodenní  kurz lezení kousek za městem Praha čeká na tebe.

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Srbko u Prahy – lom Alkazar.
POČET DNÍ: 1 den
PŘÍJEZD: Sraz je v den kurzu v 10:00 na dětském hřišti pod skálou lomu: Kozel – Alkazar.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Naučíš se pracovat s lanem a horolezeckým vybavením, základy lezení a pohybu ve skalním terénu, bezpečně jistit spolulezce a vyzkoušíš si nejrůznější vybavení. Skvělá příležitost najít nové přátele a zažít nezapomenutelné zážitky!


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení lezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu a materiální zabezpečení.

Cena nezahrnuje:  Dopravu, stravu a připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.


CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ LEZENÍ?

• Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
• Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
• Pevnou obuv k přístupu pod skálu.
• Pohodlné oblečení včetně “nepromokavé” bundy.

Pozn.: Kurz lezení lze absolvovat pouze s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu ve městě Praha.

Jídlo individuálně, ideálně s sebou na celý den. Po skončení je možnost využít restaurace v okolí. Případně v nedalekém kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.

JAK POJEDEŠ?

Po vlastní ose (možnost domluvit spolujízdu autem). Nedaleko od místa kurzu je vlaková zastávka Srbsko, je možné snadno využít vlakové spojení Praha – Beroun.


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. 

Instruktor si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého počasí a vyšší moci.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžeš zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Datum:

28.4.2024, Jiný termín

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení, Helmu, Sedák, Vše – sedák a helmu

12 recenzí Jednodenní kurz lezení na skalách pro začátečníky – PRAHA

 1. Petr

  23.9. Jsem s přítelkyní absolvoval kurz na Berounsku/Srbsku v leteckém areálu Alkazar. Pro nás absolutně báječný zážitek. Instruktor Jarda skvělej. Škoda jen, že ten čas tak rychle utekl. Nicméně v neděli 24.9. už bylo vybavení na lezení doma 🤩🤩🤩

  Děkujeme

 2. Dagmar

  Svělý den a Jarda báječný instruktor.
  Díky

 3. Šimon

  Perfektně strávený den. Instruktor Jarda nás přátelsky uvedl do sportu jak teoreticky, tak prakticky. Přizpůsobil kurz přesně našim aktuálním potřebám a celý den se nám věnoval. Jediná nevýhoda z celého dne bylo pekelné horko. Určitě kurz doporučím dál.

 4. Milan (ověřený vlastník)

  Skvěle strávený den. Instruktor Jarda nás perfektně zaškolil a nadchnul pro další aktivity v tomto sportu. Ještě jednou velké DÍKY

 5. Marek Halečka (ověřený vlastník)

  Skvěle strávený den s instruktorkou Aničkou, která neoddiskutovatelným odborníkem. Prostě fajn holka, která ví o co gou :). Určitě mohu doporučit, dozvěděl jsem se zase nové věci a poznal nové lidi. Moc děkuju za příjemný den

 6. Petra Kmoníčková (ověřený vlastník)

  Kurzy s Daily Adventures byla trefa do černého. Lezu s nimi už 3 sezónu. Bezpečnost na 1 místě, individuální a kamarádský přístup. Z každého kurzu si pokaždé odvezu nové znalosti, zkušenosti, které mě posouvají dál. A co víc zážitky, které jsou k nezaplacení. Luky, děkuji za krásný a pohodový den strávený na skalách.

 7. Helena

  Děkuji Johance za instruktáž během kurzu. Obdržela jsem poukaz na kurz jako dárek a veškeré obavy se, díky Johance a ostatním účastníkům, proměnily v nadšení. 👍

 8. Zuzana Krejsová

  moc Vám děkuji za kurz lezení, který proběhl 8. 8. v Srbsku. Johanka byla skvělá. Měli jsme menší zpoždění, počkala na nás a vše nám v klidu vysvětlila, dokonce řekla i něco o historii lezení. Bylo skvělé, že nám dávala na výběr, co vše můžeme dělat, jakou zvolit trasu, apod. Johanka má úžasnou trpělivost a je velmi nápomocná. Nálada na place byla skvělá.

 9. Veronika (ověřený vlastník)

  Toto byl můj první kurz! Potkala jsem tam skutečné profesionály, přátele a dokonce i pravidelné lezecké partnery! Moc vám za všechno děkuji!

 10. Pavel Jakl (ověřený vlastník)

  Skvělý den a skvěle vysvětlené základy skalního lezení. Doporučuji!

 11. David (ověřený vlastník)

  21.8. 2020 Naše první lezení s dcerou po opravdickejch skalách v Srbsku. Instuktor Tomáš vše trpělivě vysvětloval s důrazem na bezpečnost. Na kurzu jsem byli pouze ve třech lidech, takže se nám Tomáš opravdu věnoval a naučil co bylo potřeba i přes umorné vedro kolem 35C jsme vše v pohodě zvládly. Skoda že nebyli k zapůjčení lezecké boty, protože v našich teniskách vápencová skála docela klouzala a na boso byla odpoledne už moc horká. Ještě jednou díky. David a Bára

 12. Tereza (ověřený vlastník)

  V sobotu 25.7.2020 jsem s kamarádkou absolvovala jednodenní kurz lezení na skalách na Berounsku a bylo to naprosto úžasné. Kdyby mi někdo před pár lety, že zrovna já, se svým strachem z výšek, polezu dobrovolně na skálu, tak bych nevěřila. Byla jsem z toho opravdu nadšená a co se týká instruktorů Tomáše a Iny, tak nemám co dodat – skvělý, profesionální a přátelský přístup, tak to má být. Nedávno jsem také ještě absolvovala i kurz lezení na umělé stěně a také to bylo skvělé. Určitě těmito kurzy nekončím, budu pokračovat dále, vážně mě to chytlo 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *