Splitboardový kurz – Dárkový poukaz

3 490 5 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Chceš svým známým darovat něco jedinečného? Co říkáš na splitboard? Náš splitboardový kurz je vhodný pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Ti kdo neví, jak se pohybovat v zimních horách a lavinových terénech to naučíme a účastníkům, kteří již nějaké zkušenosti mají, zdokonalíme jejich vědomosti. Kurz probíhá v České republice v předem domluvené horské lokalitě, kde si užijeme krásnou zimní krajinu. Nejprve si projdeme kratší okruh zimní přírodou a předáme účastníkovi základní znalosti ohledně pohybu v horském terénu a lavinového vybavení. Celý splitboard kurz je individuální, program je vždy přizpůsoben fyzickým a psychickým možnostem účastníka. A především také jeho přáním a požadavkům. Několikaleté zkušenosti instruktor předává srozumitelně a vše probíhá v přátelské atmosféře.

Jak splitboard kurz probíhá?

Na kurzu se obdarovaný dozví, co je splitboarding, jak vznikl a seznámíme ho se splitboardovým vybavením. Nejdříve se zaměříme na základní pohyb na splitboardu a v čem se nejčastěji provádějí chyby. Dalším důležitým bodem je naučit se správnou techniky výstupu. Instruktor popřípadě může vylepšit sjezdařský styl účastníka a zaměří se také na jeho přání, co by se chtěl na splitboardu ještě naučit nebo vylepšit. Dále se instruktor bude věnovat i bezpečnému chování na splitboardové túře, jak se orientovat v terénu a pravidla pohybu a sjezdu ve volném terénu. Bude se věnovat první pomoci v případě nehody, chování při nepříznivém počasí a možnosti nouzového bivakování. Účastníkovi též ukážeme praktické mobilní aplikace do hor a v neposlední řadě i lavinou záchranu, která je velmi důležitá.

DÁRKOVÝ POUKAZ – SPLITBOARD KURZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, instruktora lyžování, lavinovou výbavu, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování, splitboard set a vybavení (možnost zapůjčit u nás, nebo v externí půjčovně),  připojištění na rizikové sporty.

Nezaujal Tě splitboardový kurz? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Individuální splitboardový kurz pro začátečníky – ČR – 1 den, Individuální splitboardový kurz pro začátečníky – 2 osoby(zvýhodněná cena) – ČR – 1 den, Splitboardový kurz pro začátečníky – Jeseníky, ČR – 2 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Splitboardový kurz – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *