Ústecký kraj je to pravé místo, kam můžete vyrazit s celou rodinou na výlet.
Od Kristýna Komárková

Kam na výlet: Ústecký kraj aneb objevte krásy severu

Kam na výlet v Ústeckém kraji patří mezi nejčastější otázku výletníků toužících po dobrodružství. Krajina kolem města Ústí nad Labem skýtá spoustu atrakcí ke strávení víkendu s rodinou, a to za každého počasí. Pojďme si pár tipů na výlet, ve kterých krásy severu hrají hlavní roli, představit.

Číst více: „Kam na výlet: Ústecký kraj aneb objevte krásy severu“
PeakPoint patří mezi nejlepší mobilní aplikace pro horolezce milující výzvy.
Od Kristýna Komárková

PeakPoint: Nejlepší aplikace na hory pro fanoušky dobrodružství

PeakPoint je mobilní aplikace na hory pro všechny dobrodruhy, kteří touží pocit svobody nasávat plnými doušky. Autoři projektu představují filozofii, která propojuje sport, lidi a přírodu. Co přesně tato aplikace pro fanoušky hor nabízí se máte příležitost dozvědět v tomto článku.

Číst více: „PeakPoint: Nejlepší aplikace na hory pro fanoušky dobrodružství“
Himaláje
Od Jana Kavalírová

Himaláje: Výstup na Lobuche East 6119 m v očích Leoše Bařiny

Letošní rok není o nic příznivější pro cestování a především pro expedice v pohoří Himaláje nebo kdekoliv jinde. Ale nevzdávám se, stále věřím, že se nám podaří do Pamíru odjet. A tak se snažím trénovat, abych měl dobrou fyzickou kondici. A hle mám štěstí!

Číst více: „Himaláje: Výstup na Lobuche East 6119 m v očích Leoše Bařiny“
Obytná dodávka - kuchyň
Od Jana Kavalírová

Obytná dodávka: 8 tipů, jak vytvořit dokonalou kuchyň

Láká Vás přestavba dodávky na obytné auto? Obytná dodávka není prostorná, a proto byste si vše měli naplánovat do největšího detailu. A přemýšleli jste již, jak bude vypadat Vaše kuchyň? Prozradíme Vám, co jsme si pořídili do kuchyně v obytné dodávce a bez čeho bychom se neobešli. Minulé léto jsme procestovali mnoho zemí Evropy.

Číst více: „Obytná dodávka: 8 tipů, jak vytvořit dokonalou kuchyň“
wim hof kniha
Od Anna Macurová

Wim Hof – kniha Ledový muž: Co v ní najdete?

O metodě otužování legendárního Ledového muže toho bylo napsáno již mnoho. Nyní máte možnost koupit dílo, které vás provede celou touto metodou. Navíc ho napsal sám autor tohoto promyšleného systému. Wim Hof kniha Ledový muž vás provede převratnou metodou otužování, která změnila životy lidí po celém světe. Díky tomuto titulu s ním můžete začít krok za krokem i vy.

Číst více: „Wim Hof – kniha Ledový muž: Co v ní najdete?“
Obytná dodávka
Od Jana Kavalírová

Obytná dodávka: Jak pracovat na cestách?

Chtěli byste pracovat a cestovat zároveň? Obytná dodávka je skvělou možností, jak to uskutečnit. Prozradíme Vám užitečné a zajímavé informace, které Vám tento sen pomohou splnit a zjednodušit. Protože i my jsme si vyzkoušeli jaké je to pracovat v obytné dodávce a zároveň cestovat. Během léta jsme procestovali velkou část naší republiky, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Itálii a Slovensko. I když původní plán byl přibližně 20 000 Km napříč Evropou, ale Covid rozhodl za nás.

Číst více: „Obytná dodávka: Jak pracovat na cestách?“