Kurz MTB – Dárkový poukaz

2 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Daruj svým blízkým ten pravý cyklistický zážitek – dvoudenní MTB kurzy s naším profesionálním instruktorem. Účastníci kurzu si vyzkouší kouzlo singltreků různých obtížností, zdokonalí si techniku sjezdu a stoupání, tak aby s lehkostí překonali i prudké úseky. Bike kurzy jsou i o základní údržbě a servisu kola, které jsou velmi často zapotřebí.

MTB kurzy se konají v malebném podkrkonoší v okolí Trutnova, kde se nachází známá síť trailů zvaná Trutnov Trails. V této lokalitě jsou k dispozici trasy všech obtížností. Účastník si může vyzkoušet uhlazené flow traily, kde o vlny a klopenky není nouze. Přírodní cestičky jsou plné kamení a kořenů a technicky obtížné sjezdy s četnými skoky, prověří techniku a sílu každého cyklisty. Společně s krásným přírodním prostředím, je tato oblast ideální pro nácvik různých základních technik a vylepšení dovedností trailového ježdění.

A co vlastně zkratka MTB znamená? Je to z anglického mountain bike, což v překladu je horské kolo.

Jak MTB kurzy probíhají?

V sobotu ráno kurz začíná rozcvičkou a nacvičením prvních technických prvků, které lze provádět na rovném terénu. Celý víkend se budou cyklisti učit různé techniky, tak aby se v jízdě zlepšili ze všech směrů. Program se může samozřejmě měnit na základě počasí a také podle přání účastníků. Na flow trailech se cyklisti budou učit, jak „pumpovat“, chytit správný rytmus nebo si natrénují průjezd klopenkou. Sjezdový postoj a jak si vybrat tu nejrychlejší stopu se bude nacvičovat na těžších trailech. Instruktor se na kurzu bude věnovat i nácviku techniky tzv. bunny hopu, což je základní prvek trailového ježdění, dále cvičení základní techniky skoku, rovnováhy a mnoho jiného.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ MTB TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného  certifikovaného instruktora a průvodce terénní cyklistiky (IPTC), bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje:  Vypůjčení kola a a výstroje, dopravu, ubytování, stravu a připojištění na rizikové sporty.

MTB kurz Tě neoslovil? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

MTB kurz – Zadov, Šumava – ČR – 2 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurz MTB – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *