Kurz MTB – Dárkový poukaz

3 490 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Daruj svým blízkým ten pravý cyklistický zážitek – dvoudenní MTB kurzy s naším profesionálním instruktorem. Účastníci kurzu si vyzkouší kouzlo singltreků různých obtížností, zdokonalí si techniku sjezdu a stoupání, tak aby s lehkostí překonali i prudké úseky. Bike kurzy jsou i o základní údržbě a servisu kola, které jsou velmi často zapotřebí.

Připravili jsme pro tebe dva dny v ideálním prostředí bikeparku Dolní Morava a bike area Zadov. Zde se totiž nachází síť trailů všech obtížností, od rodinných stezek s mírným svahem až po sjezdové tratě pro experty. Hlavně je tu ale dostatek možností pro učení nejrůznějších technik jízdy na MTB trailu. Čekají tě dva intenzivní dny, kde využijeme traily obou lokalit a díky lanovce ušetříme dost času i sil. Společně s krásným přírodním prostředím, je tato oblast ideální pro nácvik různých základních technik a vylepšení dovedností trailového ježdění.

A co vlastně zkratka MTB znamená? Je to z anglického mountain bike, což v překladu je horské kolo.

Jak MTB kurzy probíhají?

V sobotu ráno kurz začíná rozcvičkou a nacvičením prvních technických prvků, které lze provádět na rovném terénu. Celý víkend se budou cyklisti učit různé techniky, tak aby se v jízdě zlepšili ze všech směrů. Program se může samozřejmě měnit na základě počasí a také podle přání účastníků. Na flow trailech se cyklisti budou učit, jak „pumpovat“, chytit správný rytmus nebo si natrénují průjezd klopenkou. Sjezdový postoj a jak si vybrat tu nejrychlejší stopu se bude nacvičovat na těžších trailech. Instruktor se na kurzu bude věnovat i nácviku techniky tzv. bunny hopu, což je základní prvek trailového ježdění, dále cvičení základní techniky skoku, rovnováhy a mnoho jiného.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ MTB TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného  certifikovaného instruktora a průvodce terénní cyklistiky (IPTC), bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje:  Vypůjčení kola a a výstroje, dopravu, ubytování, stravu a připojištění na rizikové sporty.

MTB kurz Tě neoslovil? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

MTB kurz – Zadov, Šumava – ČR – 2 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurz MTB – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *