(Hodnocení: 29)

Víkendový kurz lezení na skalách pro začátečníky – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

3 990 

Vyčistit

Chceš zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sám/a sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně! Právě pro tebe pořádáme víkendový kurz lezení na skalách na Vysočině – Čtyři Palice, Drátník.

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Milovy – Vysočina.
POČET DNÍ: 2 dny
UBYTOVÁNÍ: V kempu Milovy.
PŘÍJEZD: V pátek do 20:00 hodin do kempu.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Víkendový kurz lezení na skalách s pohodovou partou na skalách Vysočiny. Naučíš se pracovat s lanem a horolezeckým vybavením, základy lezení a pohybu ve skalním terénu, bezpečně jistit spolulezce, vyzkoušíš si nejrůznější vybavení a závěrem víkendu je samostatné slanění ze 30m! V odpoledním programu budeš mít šanci vyzkoušet slackline, popřípadě si zazávodit na šlapadlech. Večer nás čeká bezkonkurenční zábava u ohně s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou – možnost grilování. Skvělá příležitost najít nové přátelé a zažít nezapomenutelné zážitky v přírodě s velmi přátelskou atmosférou!


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení horolezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu a materiální zabezpečení.

Cena nezahrnuje: Ubytování, dopravu, stravu a připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.


CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ LEZENÍ NA SKALÁCH?

• Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
• Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
• Stan a spacák (v případě stanové varianty).
• Pohodlné oblečení včetně „nepromokavé“ bundy.
• Pevnou obuv k přístupu pod skálu.
• Plavky (možnost koupání v Milovském rybníku).
 
Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme).
 
Jídlo řešíme individuálně, je možnost využít restaurace v okolí. (Vždy se domluvíme a vyrážíme na společné jídlo). V kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.

KDE BUDEŠ SPÁT?

V kempu Milovy – Ceník je uveden na webu ZDE.

Příjezd: V pátek do 20 hodin do kempu, případně lze domluvit i pozdější příjezd.

V letních měsících v pátek večer bývá i živá kapela!

V případě, že nebudeš chtít spát pod stanem, je možnost využít okolní penziony nebo hotel. (Tuto variantu si řeší účastník kurzu individuálně.)


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. Maximum je 6 účastníků na jednoho instruktora (více účastníků = více instruktorů).

Instruktor si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého počasí a vyšší moci.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

 
 

 

Další informace

Datum:

2-4.8.2024, 30.8.-1.9.2024, Jiný termín

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení, Helmu, Sedák, Vše – sedák a helmu

29 recenzí Víkendový kurz lezení na skalách pro začátečníky – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

 1. Iveta Miczková (ověřený vlastník)

  Mám za sebou víkendový kurz lezení pro začátečníky v Milovech. Chci pochválit celkovou organizaci kurzu, profesionální přístup a navíc velmi obětavý přístup instruktora Štěpána, který ikdyž si zranil nohu, byl ochoten kurz provázet dál, vymyslet náhradní řešení a spolu s lektorkou z kurzu pro pokročilé Johankou naučit nás nováčky vše, co bylo obsahem kurzu, velké díííky oběma!!! Byli připraveni a vybaveni vším, co bylo potřeba, dokázali oba poradit a trpělivě odpovídat na otázky, dokonce se nám věnovali i do pozdějších večerních hodin, byli i zábavní a milí společníci. Za mě velká spokojenost s tím, co jsem se mohla naučit, dostala jsem spoustu cenných rad do dalšího lezení. Jediné, co bych malinko “vylepšila” nebo “doporučila”, aby se před zahájením vytvořila skupina na whatsup pro všechny (začátečníky i pokročilé), abychom se mohli domluvit na spolujízdě, pokud je kurz pro obě skupiny v jednom termínu a místě, zjistili jsme až na místě, že jsme se mohli domluvit mezi sebou…ale do je jen detail, nic co by muselo být. Ještě jednou díky a ráda si z vaší nabídky vyberu příště něco dalšího.

 2. Jiří Černý (ověřený vlastník)

  parádní víkend, velká motivace pro další pokračování, moc fajn instruktor Lukáš a celá parta, díky za bezva zážitek

 3. Lukáš (ověřený vlastník)

  Účastnili jsme se zakladniho kurzu lezeni na skalach zdarske vrchy s Johankou. V podstate jsme meli individualni kurz, nikdo jiny se neprihlasil. Uplne perfektni a mily pristup Johanky. Byli jsme s dcerou (8) a naprosto dokonale vytvorene lezecke cesty a pristup jak pro nejmensi tak pro dospele. Velmi ochotna instruktorka, vysvetli, poradi, doporuci. Proste clovek na spravnem miste. Dekujeme

 4. Martin a Aneta

  Absolvovali jsme individuální kurz s Lukášem a moc jsme si to užili. Od začátku do konce s ním byla skvělá komunikace. Lukáš je velký profík, sympaťák a umí naladit pohodovou atmosféru. Kurz nastavil přesně dle našich možností a schopností, takže jsme si zopakovali vše důležité, naučili jsme se něco nového a samozřejmě si dali do těla!
  Jakmile bude možnost, tak jdeme do dalšího kurzu!!! 🙂

  Za nás doporučujeme! 😉

 5. David

  Byla to super akce, kdy jsme nejprve měli teorii a nácvik na zemi a pak hurá na skálu. Za mě byly dobře vybrané skály pro začátečníky. Užil jsem si to a hlavně si zkusil víc tras a své limity.

 6. Veronika (ověřený vlastník)

  Skvělý kurz, jak pro úplného začátečníka, tak pro nadšence z umělky, kteří se chtějí posunout dál nebo i pro ty, kteří už na skalách byli, ale pořád plavou v uzlech. Skvělý přístup, skvělá atmosféra, i když nám jeden den pršelo, tak Lukáš dokázal přizpůsobit program, tak abychom se nenudili a o moc nepřišli a zároveň se snažil, abychom měli pohodlí a z kurzu odjeli jenom s pozitivními pocity, což se povedlo. Za mě super a budu se těšit zase někdy na dalším kurzu.

 7. Tom (ověřený vlastník)

  Organizačně i naplněním skvělé, instruktoři jsou sympatičtí, vtipní, důslední a na místě.

 8. Michal

  Žďárské vrchy s Tomášem – kurzu nelze nic vytknout. Čtyři Palice jsou úchvatné skály. Nejen že si dobře zalezete ale opravdu se i něco naučíte a posunete své dovednosti o level výše.

 9. Simona (ověřený vlastník)

  Ahoj. Byl to skvělý víkend lezení na Vysočině! Děkuji za skvělou zkušenost a krásné zážitky. Parádní kurz, skvělý instruktor Tomáš Javorský a báječná parta lidí!:). Nemohu se dočkat na další lezecký trip s Daily Adventures. Díky moc a všem moc doporučuji!

 10. Martin (ověřený vlastník)

  díky díky, bylo to pěkné. Ani moc náročné, ani žádná nuda. Místa na lezení jsou fakt krásný a ideální na to se něco naučit. Rozhodně doporučuji 🙂

 11. Monika (ověřený vlastník)

  Velký dík za skvělou organizaci kurzu. O nás se profesionálně staral instruktor Lukáš, který vše trpělivě vysvětlil, předvedl a důsledně kontroloval při vzájemném jištění, takže jsem se vždy cítila bezpečně. Zároven je velice příjemný, o zábavu a zajímavé povídaní nebyla nouze. Kurz se hodí jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé lezce, kteří mají nějaké základy z umělé stěny. Odjížděli jsme spokojení a namotivovaní k dalšímu lezení na skalách. Děkuji moc a doporučuji všem, co váhají 🙂

 12. Jana

  DOKONALÝ zážitok! Nepreháňam. Tomáš je skvelý inštruktor trpezlivý, obetavý, dôsledný. Skvele strávený čas, už teraz premýšľam nad ďalším kurzom. Som nadšená. Jana

 13. Martin (ověřený vlastník)

  Toto byl nej zážitek co jsme se synem absolvovali, instruktor Tom a Péťa evidentně lezení rozumí, uměli vše jasně a srozumitelně vysvětlit, poradit a hlavně jsme se na ně mohli spolehnout (protože na skalách se může stát cokoli). Lezli jsme na 2 místech, různá obtížnost, každá cesta měla něco nového. Místo bylo bezvadné, byli jsme tam téměř sami. Sešla se tu super parta. Určitě stojí za vyzkoušení i pro lidi co nikdy nelezli. Děkuji…..!

 14. Michal (ověřený vlastník)

  Kdybych měl hodnotit kurz na Milovech, který proběhl minulý víkend, tak bych mu dal 10 bodů z 10! Tom s Péťou nám i přes nepřízeň počasí zajistili super kurz!

  Historie lezectví/horolezectví, vybavení, bezpečnost, zásady, rady a tipy – vše zaznělo jasně, prakticky, teoreticky a hlavně srozumitelně. Když jsme něčemu nerozuměli, instruktoři to vše znovu “projeli” a dovysvětli.

  Pokud si chcete užít super víkend s opravdovými profesionály a naučit se základy lezení ve skalách, tak neváhejte ani minutu 🙂

  Jedním slovem PARÁDA!

  Díky moc! 🙂

 15. Katka (ověřený vlastník)

  Kvůli špatnému počasí jsem vůbec nechtěla na kurz jet. No nakonec se mi nechtělo odjíždět. Celý program se zvládl i za ošklivého počasí, právě lezení po mokré skále tomu všemu dodalo ještě větší adrenalin. Instruktoři byli úžasní a vše, třeba i stokrát, trpělivě vysvětlili. Kemp byl taky příjemný. Určitě tento kurz začátečníkům doporučuju.

 16. Hodnoceno na FB

  Bezvadný víkend s prima partou. Od začátku kurzu jsme se cítili hrozně komfortně a přátelský přístup instruktorů z toho udělal prima zážitek, který určitě zúročím. #VícNežJenLezení

  PAVLÍNA

 17. Hodnoceno na FB

  Naprosto dokonalý víkend s partou skvělých lidí, jak instruktorů, tak i účastníků kurzu lezení v Milovech. Kluci instruktoři jen potvrzují to, že když někdo dělá to, co ho skutečně baví, tak to nemůže dělat špatně. Dělají svoji práci zodpovědně a s pokorou vůči přírodě, kterou se snaží zdolat. A vsadím se, že by naučili lézt i toho tuleně 🙂

  Ten, kdo bude chtít, tak odjede z kurzu naprosto zničený, plný dojmů, spokojený, s úsměvem na tváři a slzami v očích, protože se mu nebude chtít domů 🙂

  Jen tak dál. Určitě jsme se neviděli naposled.

  PETR

 18. Hodnoceno na FB

  Skvěle strávený víkend na kurzu v Milovech, díky. Doporučuji

  VÍT

 19. Hodnoceno na FB

  Skvělý přístup, kurz super 🙂 Nebudu váhat přihlásit se na další!

  TOMÁŠ

 20. Hodnoceno na FB

  Velké díky za super zážitek. Kurz jsem dostala jako dárek k padesátinám. Byla jsem z něj rozčarovaná, mírně řečeno. Po zhlédnutí stránek Daily Adventures přišel strach nejen z lezení samotného (bylo to poprvé v životě), ale i obavy, že tam budu ve svém věku za “kašpara”. Instruktor Ondra však dokázal, že je profesionál na svém místě. Nejen, že mě dostal nahoru a to dvakrát, ale dokázal svým kamarádkským přístupem , že jsem se cítila skvěle a parrádně si ten den užila. Ještě jednou obrovské díky a těším se na další kurz!!!!😃

  DRAHA

 21. Hodnoceno na FB

  Moc se mi to libilo! parádní zážitek :). Kluci byli jako instruktoři skvělý, vše nam vysvětlili a úspěšně jsme díky nim všichni zvládli vylézt i na těžká místa. Doporucuju 😊😊😊

  PETR

 22. Hodnoceno na FB

  Moc hezký víkend. Kluci byli fajn, ochotní, trpěliví a jde vidět,jak moc je tyto akce baví 🙂 Celkově skvělá parta a nádherný zážitek 🙂 U mě, určitě nezůstane u jednoho lezení. Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků 😉👍

  BARBORA

 23. Hodnoceno na FB

  Poklona instruktorům kurzu lezení Lukášovi Pátkovi a Ondřeji Kavalírovi za velmi dokonalé informace a instrukce , za nekonečnou trpělivost, přátelský přístup, neustálý dohled a svědomitou kontrolu vší bezpečnosti při úkonech lezení, včetně rozcvičky, zahřátí a protažení svalů před lezením. Děkujeme za velmi aktivní , pestrý program po celý a každý den kurzu. Věra Bajerová

  BERENIKA

 24. Hodnoceno na FB

  Daily Adventures je synonymem profesionálního přístupu k lidem, skvělé zábavy, poznání nových přátel a nezapomenutelných zážitků. S touto bandou se rozhodně nudit nebudete. Všem vřele doporučuji. 👌

  PETR

 25. Hodnoceno na FB

  Skvěle strávený víkend v Milovech se super partou lidí. Určitě doporučuji, instruktoři velmi přátelští a ochotní.

  MARIE

 26. Hodnoceno na FB

  Moc děkuju za neskutečnej víkend v Milovech – při mém strachu z vejšek jsem nevěřila že budu někdy schopná vylézt na skálu – pod instruktáží Ondry nejen že ano ale dokonce několikrát 😊 Z tohoto víkendu budu žít ještě dlouho! Skládám poklonu za 100% profesionalitu, přátelský přístup, organizaci.. a těším se (fakt jo a moc) na další setkání !

  MARÍÍ

 27. Hodnoceno na FB

  Absolvován kurz skalního lezení 16-18/8… kurz byl super, parádně jsme si zalezli, úžasný lidé jak na kurzu, tak i samotný pořadatelé/instruktoři, prostě legendární víkend 👍🏻🧗🏼‍♂️ Mohu jen doporučit, nekončící zábava od začátku do konce 🔝 Je fajn, když člověk potká lidi, kteří vědí, jak dobře dělat svou věc, takže jen tak dál pánové 💪🏻

  PETR

 28. Hodnoceno na FB

  Super skalní kurz! Přátelská atmosféra, individuální přístup a snaha všechny něco nového naučit. Pokud chcete něco víc než jen kurz od-do … hodin, kde si instruktor jen odvykládá naučené fráze, zkuste Daily Adventures. Doporučuji!

  MARTIN

 29. Hodnoceno na FB

  Přidávám se k nadšeným absolventům skalního lezení😊 Kluci jsou zapálení odborníci. Všechno výborně vysvětlili a ještě s nimi byla fakt sranda. Perfektní kombinace! 5* z 5

  BÁRA

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *