Základní kurz lezení na umělé stěně
Lezení na umělé stěně.

KURZ PRO JEDNOTLIVCE

Základní individuální kurz lezení je vhodný pro začínající a občasné lezce, kteří potřebují více lezeckých znalostí, nebo chtějí zdokonalovat své dovednosti. Místo výuky je možné na všech lezeckých stěnách v Praze. Máte možnost využít i individuálního tréninku pro Vaše děti, kdy se přizpůsobíme Vašemu časovému harmonogramu.Vývoj dítěte je velmi důležitý, ať jde o zlepšení fyzické kondice, síly, flexibility, překonávání strachu a psychického rozvoje. Nezaměřujeme se jen na lezení, ale dbáme na kamarádský a profesionální přístup. Umělá stěna není skála. I přes to se velmi podobá skalním terénům, a je vhodné se na umělé stěně naučit základům. A poté bez obav překonávat obtíže a vrcholy krásných skalních útvarů. Délka výuky je vždy po domluvě od 60 minut.

Cena: 690 Kč s DPH/hod/ dítě

Cena zahrnuje: dohled kvalifikovaného instruktora s licencí MŠMT, zajištění programu, možnost zapůjčení vybavení

Cena nezahrnuje: vstup na stěnu


Dětské kroužky lezení.
Lezení na stěně pro děti.

DĚTSKÉ KROUŽKY LEZENÍ

Naše dětské kroužky jsou určeny jak pro děti, které mají zájem o vyzkoušení lezení na umělých stěnách, seznámit se s lezeckým pohybem, popřípadě lezeckým vybavením, tak jsou určeny i dětem, které již lezení znají, věnují se mu a chtějí se v něm dále rozvíjet. Program vždy přizpůsobujeme dané výkonnosti lezecké skupiny. Kroužky jsou určeny i dětem, které se rády seznámí s novými kamarády a chtěly by zažít společné dobrodružství. Naším hlavním cílem není vychovávat vrcholové nebo závodní sportovce, ale to, aby se Vaše děti aktivní formou bavily a lezení se pro ně stalo něčím, co je maximálně baví a mohly trávit svůj volný čas co nejefektněji.

Aktuálně nemáme vypsaný žádný dětský kroužek.

Cena zahrnuje: dohled kvalifikovaného instruktora s licencí MŠMT, zajištění programu, možnost zapůjčení vybavení

Cena nezahrnuje: vstup na stěnu

  • Vhodné pro děti od 6 do 12 let.
  • Platba hotově před každým tréninkem.

Pro kurzy využíváme lezeckou stěnu s lany, ale také doplňujeme program o hry na boulderingové stěně. (bouldering - lezení při zemi, bez použití lan)

Kurzy pro děti jsou zaměřené zejména na základní lezecký pohyb, bezpečnostní návyky a metodické prvky. Vše probíhá zábavnou formou soutěží a her s ohledem na maximální bezpečnost Vašich dětí.

Kurz je veden instruktory se  vzděláním v problematice lezení na umělých stěnách – licencí MŠMT. Instruktoři prochází každoročním interním školením pro zdokonalení našich služeb a získání co nejaktuálnějších metod.


DNY NA SKALÁCH

V letních měsících také připravujeme s Vašimi dětmi výjezdy do skal. Víkendové či jednodenní lezení na skalách, opět pod dohledem kvalifikovaných instruktorů.


Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti.

Kurzy objednávejte pomocí emailu nebo telefonu.

+420 737 011 471

info@daily-adventures.cz

 

LEZECKÉ STĚNY V PRAZE

Výuku je možné uskutečnit na všech lezeckých stěnách v Praze. Př. Big wall, FreeSolo, SmíchOFF, Stěna Holešovice, Třináctka, Lokalblok, Ruzyně.