Kurz snowboardingu – Dárkový poukaz

1 290 4 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Daruj svým blízkým zimní zážitek, který je potěší. Kurz snowboardingu je vhodný pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé. Jedná se o individuální kurz, a tak ho náš profesionální instruktor přizpůsobí snowboardistovi přímo na tělo. Náš jednodenní kurz je díky tomu ideální na pořádné zdokonalení. Kurz je zaměřen především na základní techniky jízdy na snowboardu, dále na zastavení, správný postoj, nácvik obloučků, jak nastavit vázání na snowboardu, jak jezdit na kotvě a mnoho dalšího. Pokud si to účastník bude přát, může se naučit i další techniky jízdy či triky na snowboardu. Zaměříme se dále na bezpečný pohyb po sjezdovce, pravidla FIS, správné provedení všech technik, ale hlavně si užijeme skvělý den na horách!

Snowboardový kurz má dvě části, které rozděluje pauza na oběd. Účastník se ráno potká s instruktorem u pokladen domluvené sjezdovky, kde se zakoupí skipasy a může se začít s rozcvičením. Instruktor poté zjistí, jak obdarovaný umí na snowboardu jezdit a jaká je jeho technika. Na základě toho se vytvoří celý program, přímo na tělo a samozřejmě budou vyslyšena i snowboardistova přání, v čem se bude chtít zdokonalit. Metodika a veškeré znalosti jsou předávány ve srozumitelné a hravé formě. Instruktoři za sebou mají několikaleté zkušenosti, které rádi předávají dál.

Ptáš se, jak naučit své dítě na snowboardu? Přihlas ho k nám. Kurzu snowboardingu se mohou zúčastnit i děti starší 8 let. Nutný je pouze souhlas zákonného zástupce.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ SNOWBOARDINGU TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Dohled a výcvik zkušených instruktorů po celou dobu kurzu, bezpečnost, pořízení fotografií a videí z kurzu + video rozbor jízdy, zajištění programu a organizace, nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: Skipas, dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, připojištění na rizikové sporty.

Snowboarding Tě nezaujal? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 2hod, Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 4hod, Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 8hod, Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 2hod – pro 2 osoby, Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 4hod – pro 2 osoby, Individuální kurz snowboardingu – Jeseníky – 8hod – pro 2 osoby

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurz snowboardingu – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *