(Hodnocení: 9)

Skupinový kurz lezení na umělé stěně pro začátečníky – PRAHA

990 

Vyčistit

Zajímá tě lezení na umělé stěně? Kurz lezení je vhodný hlavně pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří si chtějí zopakovat metodiku. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků. Umělá stěna není skála, i přes to se velmi podobá skalním terénům, a je vhodné se na umělé stěně naučit základům. A poté bez obav překonávat obtíže a vrcholy krásných skalních útvarů.

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Praha – lezecká stěna Gutovka, FreeSolo nebo Bigwall.
POČET HODIN: Kurz je naplánovaný na 2 hodiny, většinou od 18:00-20:00.
PŘÍJEZD: Sraz je domluven individuálně.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma (vyjma lezeček), případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Pojď si užít kurz lezení na umělé stěně jako jednotlivec, v páru, skupině kamarádů a nebo spolupracovníků. Nabízíme profesionální a hlavně kamarádský přístup. Tento kurz je vhodný hlavně pro úplné začátečníky nebo mírně pokročilé, kteří si chtějí sjednotit informace a metodiku. Naši instruktoři mají několikaleté zkušenosti s lezením na umělých stěnách. Po tomto kurzu bys měl/a být schopný/á samostatně lézt a jistit spolulezce. Kurz je i vhodný pro vyzkoušení vybavení, aby sis mohl/a poté pořídit vlastní, které Ti nejvíce vyhovuje.


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje:  Služby kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení lezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje: Vstup na stěnu, půjčení lezeček (boty na lezení – zapůjčíš přímo na stěně) a připojištění na rizikové sporty.


CO SE NAUČÍŠ?

 • ÚVOD, SEZNÁMENÍ S PROGRAMEM A VYBAVENÍM
 • BEZPEČNOST A METODIKA SPOJENÁ S LEZENÍM NA UMĚLÝCH STĚNÁCH
 • ZÁKLADNÍ OSMIČKOVÝ UZEL, POUŽÍVÁNÍ RŮZNÝCH TYPŮ JISTÍTEK
 • ROZCVIČKA-DOPORUČENÉ CVIKY PRO LEZENÍ
 • NÁCVIK TECHNIK JIŠTĚNÍ A SPOUŠTĚNÍ SPOLULEZCE
 • POHYBOVÉ TECHNIKY LEZENÍ S JIŠTĚNÍM NA TOP ROPE (S HORNÍM JIŠTĚNÍM)
 • VYLEZEŠ NĚKOLIK LEZECKÝCH CEST
 • NÁCVIK ZÁKLADNÍCH UZLŮ
 • ZÁVĚREČNÝ STREČINK
 • UKONČENÍ, HODNOCENÍ

CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ LEZENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY?

 • Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
 • Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
 • Sportovní oblečení do haly.
 • Pokud něco nemáš – zapůjčíme ZDARMA ! (pouze lezečky nejsou v ceně)

Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. Maximum je 6 účastníků na jednoho instruktora (více účastníků = více instruktorů).
V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžeš zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

 

 

Další informace

Místo:

lezecká stěna Big Wall

Datum:

17.4.2024, 29.5.2024, Jiný termín

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení, Sedák

9 recenzí Skupinový kurz lezení na umělé stěně pro začátečníky – PRAHA

 1. Léňa

  Absolvovali jsme kurz s instruktorem Danem, který vše skvěle vysvětlil, naučil a hlavně skvěle provedl celým kurzem. I ti, kteří měli velký respekt z výšek, se nakonec podívali až nahoru 🙂 Vřele doporučuji a určitě budeme v dalším kurzu pokračovat. Dostali jsme tohle jako dárek a musím potvrdit, že to byla trefa do černého. Moc jsme si to užili a dárkové poukazy budeme s radostí rozdávat zase dál 🙂
  Co musím a chci vyzdvihnout je úžasná komunikace ze strany Daily adventures a jejich přístup k zákazníkovi. Stejně tak domluva s instruktorem na místě. Moc děkuji za tuto velmi milou a pozitivní zkušenost. Všem doporučuji 🙂

 2. Sára

  Kurz lezení pro začátečníky mohu vřele doporučit. Instruktor Dan nám vše vysvětlil, naučil jištění a podpořil nás, abychom se dokázali překonat a vylézt až nahoru.:)

 3. Eliška

  Kurz naplnil moje očekávání, po jeho absolvování se cítím mnohem jistější jak při lezení tak při jištění. Instruktor Dan byl super, všechno jasně vysvětlil a ukázal a do ničeho nenutil, ale zároveň každého podporoval, aby si zkusil, co zvládne. Určitě se někdy v budoucnu ráda zúčastním kurzu pro pokročilé.

 4. Jiří

  Moc příjemná zkušenost se skvělým lektorem. Dlouho jsem si chtěl zkusit lezení s odborným dohledem a naplnilo to moje očekávání. Díky!

 5. Dankova Lenka

  Instruktor Tomáš byl velmi trpělivý, uměl děti zaujmout a vše bral s velkou pečlivostí, takže příště se mi na stěně nezabijí a budou vědět, jak se jistit, jak uvázat lano a taky co rozhodně nedělat 😀

 6. Sofie Auská

  Jednoduše doporučuji pro všechny, kteří chtějí proniknout do lezeni na umělé stěně. Instruktor všechno vysvětlí v klidu a pořádně. Rozhodně budu pokračovat dál v lezení po této lekci.

 7. Václav Tittelbach

  Mohu jen doporučit. Instruktor Tomáš byl výborný.

 8. Hodnoceno na FB

  Absolvovala jsem kurz lezení na umělých stěnách pro mírně pokročilé a všem mohu jen doporučit! Oceňuji zejména přátelský a trpělivý přístup, vše bylo výborně vysvětleno.

  KATKA

 9. Hodnoceno na FB

  Včera jsem absolvovala kurz lezení na umělé stěně pro začátečníky a nemohu jinak než šířit chválu a doporučit. Skvělý přístup, profesionalita, příjemný instruktor Ondra, který vše trpělivě vysvětlí a člověk se necítí jako blbec. Určitě jsme se neviděli naposled. Děkuji.

  SOŇA

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *