Lavinová výbava – Půjčovna

170 

Cena je uvedena za den půjčení (nepočítá se den zapůjčení a vrácení).  Při převzetí je nutné složit vratnou zálohu dle ceníku níže.

Pokud chceš výbavu nezávazně poptat, využij formulář na konci stránky.

Vyzvedneš na: Žampiónová 87 Pitkovice Praha 10, 10400

 

Kategorie:

Lavinová výbava do hor – sonda, lavinový vyhledávač a lopata

Chceš vyrazit do hor v zimě, ale chybí Ti lavinová výbava? A víš, že kupovat si ji ještě nechceš? Vypůjči si ji u nás. V naší půjčovně máme kompletní lavinové vybavení, ale i jednotlivé díly. Říká se mu svatá trojice a je to standartní vybavení při pohybu v zimním terénu. Lavinový set se skládá z lavinové lopaty, lavinového vyhledávače neboli pípáku a lavinové sondy. Je již jen na Tobě, jaké lavinové vybavení si v půjčovně vybereš.

NázevCena / denVratná záloha
Lavinový set170 Kč5000 Kč
Lavinový vyhledávač100 Kč4000 Kč
Lopata50 Kč300 Kč
Lavinová sonda45 Kč500 Kč

Proč je lavinová výbava důležitá? Při pohybu v zimních horách a lavinových terénech může dojít k pádu laviny a zasypání osob. Při správném použití Ti lavinový pípák, sonda a lopata pomůže najít uvězněného kamaráda a zachránit mu život.  Je důležité, aby lavinový set měl každý účastník výletu. Lavinový vyhledávač slouží jako vysílač a přijímač rádiového signálu zároveň. Díky tomu osoba pod sněhem vysílá signál a hledající si přepne do režimu hledání a signál přijímá. Proto by si do hor nikdy neměl vyrážet sám/a, ale minimálně ve dvojčlenné skupině.

Lavinových pípáků je mnoho druhů a každý funguje na trochu jiném principu. Vyzkoušej lavinové vyhledávače v naší půjčovně a zjisti, která značka Ti sedí nejlíp. Až si budeš kupovat vlastní lavinové vybavení, nic Tě nepřekvapí. Bojíš se, že lavinovou výbavu nebudeš správně používat? My Tě to naučíme, pojeď s námi na lavinový kurz.

Naše půjčovna lavinové výbavy se nachází v Praze (případně dle domluvy lze kamkoliv zaslat poštou).

Pro nezávaznou poptávku, nás kontaktuj pomocí tohoto formuláře👇

  Chci si půjčit:
  SněžniceLavinová sondaLopataLavinový vyhledávačLavinový setExpediční stanFerratový kompletFerratová brzdaLezecký setHelmaKarabinaLezečkySedací úvazekJistítkoLanoCelotělový úvazekPrsní úvazekSlackline - 15m

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Vyplňte požadovaná pole.

  *Obrázky produktů mohou být pouze ilustrativní a mohou se lišit od reality. 

  Další informace

  Počet dní:

  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

  Vyzvednutí:

  Praha

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Lavinová výbava – Půjčovna“

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *