Skialpový kurz v Jeseníkách – Dárkový poukaz

3 990 6 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Skialpový zážitkový kurz je vhodný jak pro neznalé pohybu v zimních horách a lavinových terénech, tak i mírně pokročilé, kteří si zopakují a prohloubí zkušenosti. Přiblížíme si pojem skialpinismus, umožníme ti vyzkoušet si potřebné vybavení a naučíš se s ním zacházet. Seznámíš se základy bezpečného pohybu ve volném terénu. Vysvětlíme si zásady pohybu a chování v oblasti národního parku. Řekneme si tipy na techniku výstupu i případně vylepšíme tvůj sjezdařský styl. Nacvičíme záchranu a transport zraněného v zimním horském terénu. Po večerech si budeme povídat o počasí, jak se na túru připravit, jaké vybavení,  projdeme si vhodné vybavení lékárničky. nebo jak správně v horách jíst.

DÁRKOVÝ POUKAZ – SKIALPOVÝ KURZ  TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, instruktora lyžování, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování, Skialpové lyže a boty (možnost zapůjčit v externí půjčovně),  lavinovou výbavu (u nás) – možnost zapůjčit za 280 Kč,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN (v případě zahraničních akcí).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – SKIALPOVÉ KURZY:

SKIALPOVÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – JESENÍKY

Víkendový skupinový kurz na skialpech se koná v krásné lokalitě Jeseníků. Seznámíš se se základy bezpečného pohybu ve volném terénu. Řekneme Ti tipy na techniku výstupu, případně vylepšíme tvůj sjezdařský styl a mnoho dalšího. Více informací o kurzu zde.

INDIVIDUÁLNÍ SKIALPOVÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – 1 DEN

Jedná se o individuální kurz. Pokud budeš chtít můžeš si s sebou vzít ještě jednoho parťáka. Instruktor přizpůsobí a povede celý kurz podle Tvých/Vašich přání a požadavků. Více informací o kurzu zde.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Víkendový skialpový kurz pro začátečníky v Jeseníkách – 2 dny, Individuální skialpový kurz v Jeseníkách pro 1 osobu – 1 den, Individuální skialpový kurz v Jeseníkách pro 2 osoby – 1 den

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Skialpový kurz v Jeseníkách – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *