Turistika – Dárkový poukaz

3 890 3 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Chceš svým známým darovat něco jedinečného? Co říkáš na výstup na Zugspitze 2 962 m n. m., nejvyšší horu Německa? Horská turistika obohacená ferratovým výstupem, kde není nouze o krásné výhledy dolů do údolí známého Garmish Partenkirchenu, na jezera a okolní alpské vrcholy. Zugspitze ferrata s názvem Stopselzieher je úrovně A/B a v jejím úvodu se prolézá menší jeskyňkou, odkud se jde na vrchol.

Obdarovaný se seznámí s potřebným vybavením a ukážeme mu jak ho bezpečně používat. Jelikož je pro nás bezpečnost na prvním místě, účastník si osvojí principy správného pohybu  ve vysokohorském terénu a na ferratě. Naučí se tedy zdolávat horské masivy a skalní terény, spolupracovat ve skupině lezců nebo techniku lezení. Kurz se skládá z několika celodenních výletů s výstupem na horský vrchol. Jako bonus nabízíme náhled do práce průvodce a do plánování horské túry. Účastník se dále ještě dozví, jaké existují praktické mobilní aplikace, jak se orientovat v terénu, proč je dobré umět vyhodnocovat předpovědi počasí nebo, jak vypadá dopomoc a záchrana na ferratě.

Jak probíhá výstup na Zugspitze?

V sobotu ráno se nejprve zkontroluje vybavení a poté vyrazíme na cestu. Cestou se můžeme kochat krásnými výhledy na hory a na průzračnou vodu jezera Gamskarsee. Přes horské louky a suťoviska se dostaneme na chatu Wiener-Neustädter Hut, kde zakončíme sobotní putování. Ale den nekončí, večer se účastníci dozvědí důležité informace ohledně zajištěných cest a pohybu po exponovaném terénu.

V neděli brzy ráno vyráží vstříc nejvyššímu vrcholu Německa – Zugspitze. Cestou účastníci zdolají lehkou zajištěnou cestu obtížnosti A/B, ferratu jménem Stopselzieher. Na vrcholu je po výstupu možnost využít místní občerstvení a něco dobrého si zakoupit. Na zpáteční cestu je možnost využít lanovku nebo jít po svých.

DÁRKOVÝ POUKAZ – TURISTICKÝ VÝSTUP NA ZUGSPITZE TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, půjčení ferratového vybavení a trekových holí, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje: Dopravu, stravu, ubytování, případné využití lanovky (cca 20 eur),  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Výstup na nejvyšší horu Německa – Zugspitze – 2 dny, Výstup na Hochfeiler (Gran Pilastro) 3510m – 3 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Turistika – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *