Kurzy lezení na umělé stěně – Dárkový poukaz

990 2 190 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK

 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Obdarovaný může vyrazit jako jednotlivec, v páru, ve skupině kamarádů a nebo spolupracovníků. Nabízíme kamarádský a profesionální přístup. Kurzy lezení jsou vhodné hlavně pro začátečníky i pokročilé, kteří si chtějí sjednotit informace a metodiku (případně potrénovat techniku). Naši instruktoři mají několikaleté zkušenosti s lezením na umělých stěnách. Po tomto kurzu by měl být účastník  schopný samostatně lézt a jistit spolulezce. Kurz je také vhodný pro vyzkoušení vybavení, aby si poté mohl pořídit vlastní, které mu bude nejvíce vyhovovat.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby kvalifikovaného instruktora lezení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení,  půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Vstup na stěnu, půjčení lezeček (boty na lezení si zapůjčíš přímo na stěně) a připojištění na rizikové sporty (není podmínkou).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

KURZY LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je vhodný hlavně pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří si chtějí zopakovat metodiku a probíhá ve skupině cca 4-6 účastníků. Na kurz lezení mohou přijít děti i dospělí. Možnost skupinových kurzů či pravidelných tréninků. Umělá stěna není skála, i přes to se velmi podobá skalním terénům, a proto je vhodné se na umělé stěně naučit základům.  Více informací zde.

kurz lezení pro začátečníky

 

KURZY LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ PRO POKROČILÉ

Kurz je vhodný pro účastníky, kteří mají předchozí zkušenosti s lezením. Kurz probíhá ve skupině cca 4-6 účastníků. Na kurz mohou přijít děti i dospělí. Možnost skupinových kurzů či pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací zde.

Kurz lezení pro pokročilé

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Nezáleží na úrovni zkušeností a dovedností obdarovaného. Celý kurz přizpůsobíme obdarovanému a připravíme program na míru.  Kurz probíhá formou: Jeden instruktor, jeden účastník. Na kurzy lezení mohou přijít děti i dospělí. Možnost pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací zde.

kurz lezení na umělé stěně

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK BOULDERINGU NA UMĚLÉ STĚNĚ

Co to je bouldering? Bouldering je lezení bez lana do malé výšky, kdy se seskakuje na žíněnku. Nezáleží na úrovni zkušeností a dovedností obdarovaného. Celý kurz boulderingu přizpůsobíme obdarovanému a připravíme program na míru.  Kurz probíhá formou: Jeden instruktor, jeden účastník. Na kurzy lezení mohou přijít děti i dospělí. Možnost pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací zde.

Kurz lezení na umělé stěně, boulder

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Individuální kurz boulderingu na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, Individuální kurz boulderingu na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, 2 osoby, Individuální kurz lezení na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, Individuální kurz lezení na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, 2 osoby, Skupinový kurz lezení na umělé stěně pro pokročilé, Praha – 2 hodiny, Skupinový kurz lezení na umělé stěně pro začátečníky, Praha – 2 hodiny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurzy lezení na umělé stěně – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *