Dárkový poukaz – Lezení na umělé stěně

790 1 290 

VYBER SI LIBOVOLNOU VARIANTU POUKAZU

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

 

DÁRKOVÝ POUKAZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU A MÁ NEOMEZENOU PLATNOST!

Obdarovaný může vyrazit jako jednotlivec, v páru, skupině kamarádů a nebo spolupracovníků. Nabízíme profesionální a kamarádský přístup. Kurz je vhodný hlavně pro začátečníky i  pokročilé, kteří si chtějí sjednotit informace a metodiku (případně potrénovat techniku). Naši instruktoři mají několikaleté zkušenosti s lezením na umělých stěnách. Po tomto kurzu by měl být účastník  schopný samostatně lézt a jistit spolulezce. Kurz je také vhodný pro vyzkoušení vybavení, aby si poté mohl pořídit vlastní, které mu nejvíce vyhovuje.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

Benefit plus
Cena zahrnuje: Služby kvalifikovaného instruktora lezení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení,  půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Vstup na stěnu, půjčení lezeček (boty na lezení – zapůjčíš přímo na stěně) a připojištění na rizikové sporty (není podmínkou).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

KURZ LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je vhodný hlavně pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří si chtějí zopakovat metodiku a probíhá ve skupině cca 4-6 účastníků. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků. Umělá stěna není skála, i přes to se velmi podobá skalním terénům, a je vhodné se na umělé stěně naučit základům. A poté bez obav překonávat obtíže a vrcholy krásných skalních útvarů. Více informací.

 

KURZ LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ PRO POKROČILÉ

Kurz je vhodný pro účastníky, kteří mají předchozí zkušenosti s lezením. Kurz probíhá ve skupině cca 4-6 účastníků. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Nezáleží na úrovni zkušeností a dovedností obdarovaného. Celý kurz přizpůsobíme obdarovanému a připravíme program na míru.  Kurz formou jeden instruktor jeden účastník. Děti i dospělé. Možnost pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ BOULDERINGU NA UMĚLÉ STĚNĚ

Bouldering je lezení bez lana do malé výšky, kdy se seskakuje na žíněnku. Nezáleží na úrovni zkušeností a dovedností obdarovaného. Celý kurz přizpůsobíme obdarovanému a připravíme program na míru.  Kurz formou jeden instruktor jeden účastník. Děti i dospělé. Možnost pravidelných tréninků ke zlepšení celkové kondice a techniky. Více informací.

Konto Bariéry
1% ze zaplacené částky kurzu putuje jako dar pro konto bariéry na pomoc tělesně postiženým!

Další informace

VARIANTA POUKAZU

1 290,-Kč – Individuální kurz boulderingu na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, 1 290,-Kč – Individuální kurz lezení na umělé stěně, Praha – 2 hodiny, 790,-Kč – Kurz lezení na umělé stěně pro začátečníky, Praha – 2 hodiny, 890,-Kč – Kurz lezení na umělé stěně pro pokročilé, Praha – 2 hodiny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dárkový poukaz – Lezení na umělé stěně”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *