Kurzy Potápění – Dárkový poukaz

1 190 8 790 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Chceš svého blízkého obdarovat jeho životním snem? Chceš, aby zažil opravdové dobrodružství pod vodou a překonal sám/a sebe? Zkusil/a něco nového? Nabízíme Ti dárkový poukaz na kurz potápění. Můžeš si vybrat z variant v ČR, ale i v ZAHRANIČÍ.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ POTÁPĚNÍ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Zkušeného instruktora potápění, půjčení vybavení, teoretický výklad, transport v rámci kurzu, ponor, u kurzu Open Water Diver v Chorvatsku zahrnuje i zázemí pro výuku.

Cena nezahrnuje: Dopravu, připojištění na rizikové sporty – potápění, v případě zahraničních kurzů – ubytování a stravu (u kurzu Open Water Diver 2400,- Kč za učebnici a licenci).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – KURZ POTÁPĚNÍ:

KURZ OPEN WATER DIVER ZAKONČENÝ MEZINÁRODNÍ LICENCÍ, CHORVATSKO 5-6DNÍ

Kurz probíhá na základně v Chorvatsku ve městě Pakoštane, respektive přímo v moři před  základnou.  Po úspěšném absolvování kurzu účastník získá mezinárodní licenci na ponory do 18m. Závěr kurzu pak může probíhat i na volném moři. Velkou výhodou je, že ubytování i celý kurz probíhá v areálu základny, takže účastník nemusí nikam dojíždět a složitě se přesouvat. Kurz trvá 5 až 6 dní intenzivní formou. Více informací zde.

Kurz potápění - dárkový poukaz

 

ZKUŠEBNÍ PONOR – JEZERO MILADA, ÚSTÍ NAD LABEM

Ponor probíhá na jezeře Milada a nebo tam, kde se domluvíme. Maximální hloubka, do které se můžeme dostat, je 10 metrů. Většinu času se pohybujeme o něco výš, abychom toho viděli co nejvíce. Celou dobu má obdarovaný po ruce zkušeného instruktora, který na něho dá pozor a ukáže mu všechny podvodní krásy. Na přání zařídíme i fotky. Kurz trvá cca 3 hodiny Více informací zde.

*Tuto akci pouze přeprodáváme.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Kurz potápění – Zkušební ponor, ČR – jezero Milada – 1 den, Kurz potápění OWD – Mezinárodní licence, Chorvatsko – 5 dní

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurzy Potápění – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *