Dárkový poukaz – Potápění

990 8 390 

VYBER SI LIBOVOLNOU VARIANTU POUKAZU

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

DÁRKOVÝ POUKAZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU A MÁ NEOMEZENOU PLATNOST!

Chceš svého blízkého obdarovat jeho životním snem? Chceš, aby zažil opravdové dobrodružství pod vodou a překonal sám/a sebe? Zkusil/a něco nového? Nabízíme Ti dárkový poukaz na  kurz potápění. Můžeš si vybrat z variant v ČR, ale i v ZAHRANIČÍ.

Cena zahrnuje: Zkušeného instruktora potápění, půjčení vybavení, teoretický výklad, transport v rámci kurzu, ponor, u kurzu OWD v Chorvatsku zahrnuje zázemí pro výuku.

Cena nezahrnuje: Dopravu, připojištění na rizikové sporty – potápění, v případě zahraničních kurzů – ubytování a stravu. (u kurzu OWD 2400,- Kč za učebnici a licenci )

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

KURZ OPEN WATER DIVER ZAKONČENÝ MEZINÁRODNÍ LICENCÍ, CHORVATSKO 5-6DNÍ

Kurz probíhá na základně v chorvatském Pakoštane v moři, přímo před  základnou.  Po úspěšném absolvování kurzu účastník získá mezinárodní licenci na ponory do 18m. Závěr kurzu pak může probíhat i na volném moři. Výhodou je, že ubytování i celý kurz probíhá v areálu základny, takže účastník nemusí nikam dojíždět a složitě se přesunovat. Kurz trvá 5-6 dní intenzivní formou. Více informací.

Benefit plus

 

ZKUŠEBNÍ PONOR – JEZERO MILADA, ÚSTÍ NAD LABEM

Ponor proběhne na jezeře Milada a nebo tam, kde se domluvíme. Maximální hloubka, do které se můžeme dostat, bude 10 metrů, pohybovat se ale budeme většinu času o něco výš, abychom toho viděli co nejvíce. Celou dobu bude mít obdarovaný po ruce zkušeného instruktora, který na tebe dá pozor a ukáže ti podvodní krásy. Na přání zařídíme i fotky. Kurz zabere cca 3 hodiny Více informací.

*Tuto akci pouze přeprodáváme.

Konto Bariéry
1% ze zaplacené částky kurzu putuje jako dar pro konto bariéry na pomoc tělesně postiženým!

Další informace

VARIANTA POUKAZU

8 390,-Kč – Kurz OWD – Mezinárodní licence, Chorvatsko – 5 dní, 990,-Kč – Zkušební ponor, ČR – 1 den

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dárkový poukaz – Potápění”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *