Dárkový poukaz – Potápění

990 8 390 

VYBER SI LIBOVOLNOU VARIANTU POUKAZU

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Chceš svého blízkého obdarovat jeho životním snem? Chceš, aby zažil opravdové dobrodružství pod vodou a překonal sám/a sebe? Zkusil/a něco nového? Překonal strach z potápění? Jsi tu správně! Nabízíme ti dárkový poukaz na  kurz potápění OPEN WATER DIVER v chorvatském Pakoštane, zakončený mezinárodní certifikací OWD.

CO NÁS ČEKÁ?

Kurz probíhá na základně v chorvatském Pakoštane v moři, přímo před  základnou. Závěr kurzu pak může probíhat i na volném moři. Výhodou je, že ubytování i celý kurz probíhá v areálu základny, takže nemusíš nikam dojíždět a složitě se přesunovat.

Kurz trvá 5-6 dní intenzivní formou.

Benefit plus

Kurz je zakončen mezinárodně platnou certifikací OWD s omezením hloubky do 18 metru. Pro děti do 15 let do 12m hloubky.

Kurz má 3 části:
  • teorie – zakončená závěrečným testem
  • tzv. „bazénové cviky“ (praktické procvičování dovedností nutných k ovládání výstroje a vlastnímu potápění – nasazováni masky pod vodou, oblékání/svlékání žaketu a částí výstroje pod vodou a další dovednosti potřebné pro bezpečné a bezproblémové potápění …)
  • 4 ponory ve volné vodě, kde si vyzkoušíte nabyté dovednosti ve vetší hloubce. Jedná se už o skutečné ponory v hlubší vodě, samozřejmě s instruktorem, který kurz organizuje dbá jak na správné procvičování, tak zejména na bezpečnost výcviku.

 

Cena zahrnuje: Zkušeného instruktora potápění, teoretický výklad, transport v rámci kurzu, zapůjčení výstroje a také ponor.

Cena nezahrnuje: Ubytování přímo v areálu základny (nebo jiné), připojištění na rizikové sporty – potápění., učebnici a poplatek za vydání licence 2400,- Kč


CO S SEBOU?

Stačí plavky, ručník a kartička pojišťovny, zdravotní prohlášení (vzor zašleme)


JAK REZERVOVAT TERMÍN?

Po zakoupení kurzu budeš spojen/a s provozovatelem akce (česká základna) a domluvíš se na termínu i případném ubytování.


*Tuto akci pouze přeprodáváme.

 

Konto Bariéry
1% ze zaplacené částky kurzu putuje jako dar pro konto bariéry na pomoc tělesně postiženým!

Další informace

VARIANTA POUKAZU

8 390,-Kč – Kurz OWD – Mezinárodní licence, Chorvatsko – 5 dní, 990,-Kč – Zkušební ponor, ČR – 1 den

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dárkový poukaz – Potápění”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *