One day adventure
One day adventure

Pořádáte dětský tábor nebo školu v přírodě? Chcete něčím oživit Váš dlouholetý program, aby se nestal pouhým stereotypem? Dopřejte dětem nezapomenutelné zážitky.
Číst více

Aktivity pro děti
Aktivity pro děti

Zajišťujeme nejrůznější dětské programy. Např. lezecké kroužky, lezení na skalách, lanové překážky, dětské tábory, výuku lyží a snowboardu.
Číst více

Na dovolenou s instruktorem
Dovolená s instruktorem

Jedete lyžovat a měli byste rádi více volného času sami pro sebe? Zajistíme celodenní program pro vaše děti. Jedná se o jedinečnou nabídku na trhu.
Číst více

Kurz lezení na umělé stěně
Lezení na umělé stěně

Zajímá Vás lezení na umělé stěně? Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků.
Číst více

Nízké lanové překážky
Nízké lanové překážky

Lanové aktivity zažívají v současné době obrovský nárůst popularity. Zajistíme lanové překážky na vaší akci nebo tábor. Obtížnosti zdolání jsou možné pro děti i dospělé.
Číst více

Kurzy lezení od Daily Adventures

Nabízíme individuální i skupinové kurzy lezení pro děti i dospělé po celé České Republice. Především v začátcích je velmi důležité, aby se začínající lezci naučili správnou techniku lezení a správné návyky. Nabízíme širokou škálu aktivit týkající se sportovního i rekreačního lezení. Naši proškolení instruktoři Vás naučí, jak správně upevnit sedák na lezení, ale především – jak se bezpečně pohybovat na stěně či skále.