Dárkový poukaz – Via Ferrata

1 490 3 290 

VYBER SI LIBOVOLNOU VARIANTU POUKAZU

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

DÁRKOVÝ POUKAZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU A MÁ NEOMEZENOU PLATNOST!

Zdolávání vertikál prostřednictvím Via Ferrata se stalo fenoménem dnešní doby a vy jím můžete obdarovat své blízké, kteří to určitě ocení! Zážitek je ten nejlepší dárek, který trvá věčně! Nabízíme jednodenní i víkendové kurzy na nejoblíbenějších místech ČR a Evropy. Vše pod dohledem zkušeného a kvalifikovaného horského průvodce.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

Účastníka akce seznámíme s potřebným vybavením a ukážeme si JAK ho bezpečně používat. Jelikož bezpečnost je pro nás na PRVNÍM místě, osvojí si zásady bezpečného pohybu na via ferrata, tak aby mohl příště již vyrazit sám. Naučí se spolupracovat ve skupině lezců i správnou techniku lezení.

Benefit plus
Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje:  Dopravu (možné domluvit spolujízdu), ubytování (v případě vícedenních akcí), stravu,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN. (v případě zahraničních akcí)

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

 LAGO DI GARDA, ARCO – ITÁLIE – 3 DNY

Třídenní kurz via ferrata v outdoorovém ráji v okolí jezera Lago di Garda v blízkém okolí populární lezecké oblasti Arco. Akce je vhodná jak pro úplné začátečníky (děti od 10 let), tak i pro mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací.

 

SOLNÁ KOMORA – RAKOUSKO – 2 DNY

Víkendový kurz via ferrata ve velmi populární lokalitě Solné komory s výhledem na místní jezera v blízkém okolí Dachsteinu. Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let),  tak i  mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací.

RAXALPE – RAKOUSKO – 2 DNY

Víkendový kurz via ferrata ve velmi populární lokalitě Raxalpe  v blízkém okolí stěny Hohe Wandu. Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let),  tak i  mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací.

 VODNÍ BRÁNA – ČR – 1 DEN

Jednodenní kurz via ferrata v krásném údolí s výhledem na místní řeku Jizeru v blízkém okolí města Semily. Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let),  tak i  mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací.

DĚČÍNSKÁ STĚNA – ČR – 1 DEN

Jednodenní kurz via ferrata na populární děčínské stěně s krásným výhledem na město Děčín.  Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let),  tak i  mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací.

Konto Bariéry
1% ze zaplacené částky kurzu putuje jako dar pro konto bariéry na pomoc tělesně postiženým!

Další informace

VARIANTA POUKAZU

1 490,-Kč – Děčínská stěna – Děčín, ČR – 1 den, 1 490,-Kč – Vodní Brána – Semily, ČR – 1 den, 2 990,-Kč – Raxalpe, Rakousko – 2 dny, 2 990,-Kč – Solná Komora, Rakousko – 2 dny, 3 290,-Kč – Lago di Garda, Itálie – 3 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Dárkový poukaz – Via Ferrata”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *