Kurzy Via Ferrata – Dárkový poukaz

1 990 4 490 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Zdolávání vertikál prostřednictvím Via Ferrata se stalo fenoménem dnešní doby a Ty jím můžeš obdarovat své blízké, kteří to určitě ocení! Zážitek je ten nejlepší dárek, který trvá věčně! Nabízíme jednodenní i víkendové kurzy via ferrata na nejoblíbenějších místech ČR a Evropy. Vše pod dohledem zkušeného a kvalifikovaného horského průvodce.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

Účastníka akce seznámíme s potřebným vybavením a ukážeme si JAK ho bezpečně používat. Jelikož bezpečnost je pro nás na PRVNÍM místě, osvojí si zásady bezpečného pohybu na ferratě tak, aby příště již mohl vyrazit sám. Naučí se spolupracovat ve skupině lezců a zaměříme se i na správnou techniku lezení.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ VIA FERRATA TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce a instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje:  Dopravu (možné domluvit spolujízdu), ubytování (v případě vícedenních akcí), stravu,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN (v případě zahraničních akcí).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – KURZY VIA FERRATA:

SOLNÁ KOMORA – RAKOUSKO – 3 DNY

Víkendový kurz via ferrata ve velmi populární lokalitě Solné komory s výhledem na místní jezera v blízkém okolí Dachsteinu. Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací zde.

Via ferraty v Solné komoře v Rakousku.

RAXALPE – RAKOUSKO – 2 DNY

Víkendový kurz via ferrata ve velmi populární lokalitě Raxalpe  v blízkém okolí stěny Hohe Wandu. Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací zde.

Ferraty v Raxalpe v Rakousku

KURZY VIA FERRATA DĚČÍNSKÁ STĚNA – ČR – 1 DEN

Jednodenní kurz via ferrata na populární Pastýřské stěně v Děčíně s krásným výhledem na stejnojmenné město.  Akce je vhodná pro úplně začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce via ferrat. Více informací zde.

VIA FERRATA DĚČÍNSKÁ STĚNA

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Děčínská stěna – Děčín, ČR – 1 den, Lužické hory, Německo – 1 den, Nezapomenutelný ferratový kurz v Dolomitech, Tre Cime – 3 dny, Raxalpe, Rakousko – 2 dny, Solná komora, Rakousko – 3 dny, Velká dohoda – Blansko, ČR – 1 den, Výstup na nejvyšší horu Slovinska – Triglav 2864m – 3 dny, Vzdušná a velmi oblíbená ferrata Intersport, Rakousko – 3 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurzy Via Ferrata – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *