Lavinový kurz v Jeseníkách – Dárkový poukaz

3 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK

 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Daruj svým blízkým originální dárek, který je potěší a zároveň bude velmi prospěšný. Lavinový kurz je vhodný pro ty, kdo se chtějí naučit, jak se pohybovat v zimních horách a lavinových terénech. Ale i pro mírně pokročilé, kteří si zopakují a prohloubí své zkušenosti a vědomosti. Účastníci získají základní znalosti v otázkách lavinové problematiky a prevence. Profesionální instruktor seznámí obdarované se sněhem, respektive s jeho formami a vrstevním, které je důležité znát při vyhodnocování lavinového nebezpečí. Dále také s plánováním túry a první pomocí nejen v zimním terénu. Lavinový kurz je ale především o praktickém testování lavinových vyhledávačů a také o nacvičování samotné záchrany, její organizaci a mnoho dalšího. Lavinový kurz není žádnou masovou akcí. Kurz je pořádám v menší skupině lidí, aby všichni účastníci měli možnost a dostatek času procvičit si a naučit se základy lavinové záchrany, které by si ve větší skupině těžko vyzkoušeli. Obdaruj své blízké zážitkem, který má smysl.

DÁRKOVÝ POUKAZ – LAVINOVÝ KURZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování, lavinovou výbavu – možnost zapůjčit za 280 Kč,  připojištění na rizikové sporty.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Víkendový lavinový kurz pro začátečníky v Jeseníkách – 2 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lavinový kurz v Jeseníkách – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *