Lyžařský kurz – Dárkový poukaz

1 290 4 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Chceš svým blízkým darovat krásný zážitek? Věnuj jim lyžařský kurz s naším profesionálním instruktorem. Jedná se o jednodenní individuální kurz lyžování, kde se obdarovaní naučí úplné základy nebo si zdokonalí svojí jízdu na lyžích, záleží, co budou chtít.

Ptáš se, jaký lyžařský kurz pro děti najít pro Tvého potomka? Obdaruj ho naším dárkovým poukazem. Kurzu se mohou zúčastnit i děti starší 8 nebo 10 let (závisí na zvolené variantě kurzu). Nutný je pouze souhlas zákonného zástupce.

DÁRKOVÝ POUKAZ – LYŽAŘSKÝ KURZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Dohled a výcvik zkušených instruktorů po celou dobu kurzu, bezpečnost, pořízení fotografií a videí z kurzu + video rozbor jízdy, zajištění programu a organizace, nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: Skipas, dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, připojištění na rizikové sporty.

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – LYŽAŘSKÉ KURZY:

INDIVIDUÁLNÍ LYŽAŘSKÝ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – ČR

Lyžařské kurzy pro začátečníky je zaměřen především na základní techniky lyžování, na zastavení a nácvik oblouků. Pokud bude mít lyžař zájem, dojde i na carvingový oblouk. Jedná se o individuální kurz a tak ho instruktor celý přizpůsobí účastníkovi na tělo. Dále instruktor obdarovanému poví vše o první pomoci, co znamená bezpečný pohyb po sjezdovce a mnoho dalšího. Více informací o kurzu zde.

INDIVIDUÁLNÍ LYŽAŘSKÝ KURZ PRO POKROČILÉ – ČR

Lyžařské kurzy pro pokročilé a mírně pokročilé lyžaře je zaměřen na zdokonalení stylu jízdy a naučení pokročilých technik lyžování, např.: otáčení za jízdy, jízda pozadu, carvingový oblouk a krátký oblouk. Jedná se o individuální kurz a tak ho instruktor celý přizpůsobí účastníkovi na tělo. Dále instruktor lyžařského kurzu a kurzu carvingového lyžování obdarovanému poví vše o první pomoci, co znamená bezpečný pohyb po sjezdovce a mnoho dalšího. Více informací o kurzu zde.

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 2 hod, Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 4 hod, Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 8 hod, Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 2 hod –
pro 2 osoby, Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 4 hod – pro 2 osoby, Individuální kurz lyžování – Jeseníky – 8 hod – pro 2 osoby

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lyžařský kurz – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *