(Hodnocení: 3)

Kurz lezení na skalách u jezera Lago di Garda pro začátečníky – ITÁLIE

3 490 3 990 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Chceš zažít opravdové dobrodružství  na skalách s výhledy na Italská jezera? Strávit prodloužený víkend na čerstvém vzduchu a překonat sám/sama sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně! Vzhůru na pořádné lezení. Naše cílové destinace jsou Itálie – Arco a okolí jezera Lago di Garda. S tím je neodmyslitelně spojená turistika, koupání a degustace místních specialit.  Budeme lézt v nejkrásnějších lokalitách Evropy!

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Jezero Lago di Garda – Itálie.
POČET DNÍ: 3 dny
UBYTOVÁNÍ: V Apartmánu – dvou lůžkové pokoje (Cena přibližně 10e/noc).
PŘÍJEZD: První den kurzu od 18:00 do 24:00 hodin do apartmánu.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.CO TĚ ČEKÁ?

Čekají nás 3 dny plné lezení v Itálii  v nejvyhlášenějších oblastech – Belvedere, Nago, Massone a další! Vše ve velmi známé lezecké oblasti poblíž městečka Arco.  Nachází se blízko jezera Lago di Garda Začneme kompletním vysvětlením a praktickým vyzkoušením všeho, co obnáší zákulisí pohybu ve skalním terénu. Ať už od samotného dobrodružství a zábavy, které ke skalám patří, až po metodické prvky jako: jištění spolulezce, komunikace mezi jističem a lezcem, bezpečnost pohybu na skalách, slaňování a nácvik lezení na prvním konci lana. Vyzkoušíš si velmi oblíbené transporty raněných a lanová nosítka. Vykoupeme se a samozřejmě vyzkoušíme místní dobroty. A hlavně? Pořádně si to užijeme! 


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení horolezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje: Ubytování, dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN.


CO POTŘEBUJEŠ?

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!
• Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
• Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
• Pohodlné oblečení včetně „nepromokavé“ bundy.
• Batoh (objem cca 20-30 l).
• Turistickou obuv.
• Čelovku, opalovací krém, sluneční brýle, lékárničku (léky dle potřeby).
• Hudební nástroje – dobrovolně
• Mobilní telefon, kartičku pojišťovny a cestovní doklady.
• Jídlo dle potřeby.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme k dispozici, ale velikosti negarantujeme.)


JAK POJEDEŠ?

Odjezdový / Příjezdový den:

Vlastním autem (možnost spolujízdy) odpolední odjezd z Prahy (sraz na místě ve večerních hodinách), následuje ubytování a seznámení s programem.


CO POLEZEŠ?

1. den

Než se vydáme ke skalám, tak si vysvětlíme základní metodické pokyny pohybu na skalách s důrazem na bezpečnost. Ukážeme si jak používat  kompletní lezeckou výbavu a případně zopakujeme základní metodiku.

Popojedeme kousek autem a dorazíme do vysněné lezecké oblasti Belvedere, ohromí tě krásné výhledy na okolí a jezero Lago di Garda.  Tento den si hlavně užijeme a vylezeme vše co půjde.

2. den

Tento den nás bude čekat oblast Nago. Je tam spousta příležitostí k lezení, my si projdeme metodiku slanění, metodiku lezení na prvním a vyzkoušíš si vytáhnout první lezecké cesty. Odpoledne se vydáme do velmi unikátního městečka Arco, navštívíme městský hrad a pochutnáme si na místní kávě, zmrzlině a pizze.

3. den

Naší lezeckou tour zakončíme v příjemném prostředí v oblasti Massone. Věnujeme zbytky sil na vylezení několika lezeckých cest a závěr zakončíme vyzkoušením transportu raněných a první pomocí zaměřenou pro lezce.

Ukončení kurzu poslední den bude okolo 15 hod.

Další doprovodný program: zmrzlina, slackline, jóga, další zmrzka, koupání v jezerech nebo venkovních termálech, ještě jedna zmrzlina a mnoho dalšího.

V tomto termínu bude zároveň probíhat kurz via ferrata ve stejné oblasti a bude možnost jeden den vynechat a přidat se na lezení na zajištěných cestách.


KDE BUDEŠ SPÁT?

Spát budeme v místní rezidenci, apartmány s vybavenou kuchyňkou a vlastní koupelnou pro 4/6 osob (dvoulůžkové pokoje). Platí se na místě ubytovateli. Přibližně 30-40 euro za celou dobu ubytování (podle počtu osob a příplatků za topení, ložní prádlo)

Během dne stravování z vlastních zásob. Po lezení si pochutnáme v místních restauracích, nebo grilujeme na zahradě apartmánů.


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. 

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého počasí a vyšší moci.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Termín:

28-31.10.2021, 8-11.9.2022, 15-18.9.2022, 22-25.9.2022

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení, Helmu, Sedák, Vše – sedák a helmu

3 recenze Kurz lezení na skalách u jezera Lago di Garda pro začátečníky – ITÁLIE

 1. Petra Kmoníčková

  Úžasný kurz, nádherné místo a skvělá parta lidí. Zajímavý program po celou dobu pobytu. Lezení, slaňování, ferraty, nácvik záchrany, kluci se starají i o dobrou náladu – společná pizza, grilování, zmrzlina, návštěva hradu, koupání v jezeře. Daily Advetures je skvělá parta lidí, svoji práci dělají s nadšením, zodpovědně a s maximální bezpečností.

 2. Aneta

  Skvělý kurz na nádherném místě! Kluci vše srozumitelně vysvětlují a maximálně dbají na bezpečnost všech. Neustále se starají, aby byla dobrá nálada a zajímavý program po celou dobu pobytu – skvělé lezení, slaňování, nácvik záchran, společná pizza, grilování, zmrzlina, návštěva úžasného hradu s výhledem, koupání v jezeře a hlavně bezvadná skupina lidí. Dávám pět z pěti hvězdiček.

 3. Hodnoceno na FB

  Profesionálně vedený kurz lezení v překrásné lokalitě v Itálii. S Daily Adventures určitě v budoucnu znovu někam vyrazím!

  BARBORA

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *