Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.
Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.
Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.
Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.
Základní kurz lezení v zahraničí - Arco.
(Hodnocení: 3)

Kurz lezení v zahraničí pro začátečníky – LAGO DI GARDA, ITÁLIE

3 490 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: , ,

Popis

Chceš zažít opravdové dobrodružství  na skalách s výhledy na Italská jezera? Strávit prodloužený víkend na čerstvém vzduchu a překonat sám/sama sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně! Vzhůru na pořádné lezení. Naše cílové destinace jsou Itálie – Arco a okolí jezera Lago di Garda. S tím je neodmyslitelně spojená turistika, koupání a degustace místních specialit.  Budeme lézt v nejkrásnějších lokalitách Evropy!

Akce je vhodná pro mírně pokročilé (děti od 14 let),  tak i  pokročilé lezce via ferrat.

OBTÍŽNOST: Začátečník.
KDE: Jezero Lago di Garda, Itálie.
UBYTOVÁNÍ: V Apartmánu – dvou lůžkové pokoje (Cena přibližně 10e/noc).
PŘÍJEZD: V pátek do 24:00 hodin do apartmánu, případně lze domluvit i pozdější příjezd v sobotu ráno.
VYBAVENÍ: Vlastní, popřípadě zapůjčíme zdarma.


CO TĚ ČEKÁ?

Čekají nás 3 dny plné lezení v Itálii  v nejvyhlášenějších oblastech – Belvedere, Nago, Massone a další! Vše ve velmi známé lezecké oblasti poblíž městečka Arco.  Nachází se blízko jezera Lago di Garda Začneme kompletním vysvětlením a praktickým vyzkoušením všeho, co obnáší zákulisí pohybu ve skalním terénu. Ať už od samotného dobrodružství a zábavy, které ke skalám patří, až po metodické prvky jako: jištění spolulezce, komunikace mezi jističem a lezcem, vyzkoušení různého vybavení, bezpečnost pohybu na skalách, slaňování. Vykoupeme se a samozřejmě vyzkoušíme místní dobroty. A hlavně? Pořádně si to užijeme! 


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

CENA ZAHRNUJE: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

CENA NEZAHRNUJE: Dopravu, stravu, ubytování (možné domluvit spolujízdu),  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN.


CO POTŘEBUJEŠ?

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!
• Jídlo dle potřeby.
• Pohodlné sportovní oblečení a batoh (objem cca 20-30 l).
• Turistickou obuv.
• Čelovku, opalovací krém, sluneční brýle, lékárničku (léky dle potřeby).
• Hudební nástroje – dobrovolně
• Mobilní telefon, kartičku pojišťovny a cestovní doklady.
• Sedák, lezečky, přilbu (pokud nemáš, zapůjčíme ZDARMA).

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme.)


JAK POJEDEME?

Odjezdový / Příjezdový den:

Vlastním autem (možnost spolujízdy) odpolední odjezd z Prahy (sraz na místě ve večerních hodinách), ubytování a seznámení s programem. Ukázka potřebného vybavení a práci s ním.


CO POLEZEŠ?

1. den

Než se vydáme ke skalám, tak si vysvětlíme základní metodické pokyny pohybu na skalách s důrazem na bezpečnost. Ukážeme si jak používat  kompletní lezeckou výbavu a případně zopakujeme základní metodiku.

Popojedeme kousek autem a dorazíme do vysněné lezecké oblasti Belvedere, ohromí tě krásné výhledy na okolí a jezero Lago di Garda.  Tento den si hlavně užijeme a vylezeme vše co půjde.  Projdeme si metodiku lezení na prvním a vyzkoušíme si vytáhnout první lezecké cesty.

2. den

Tento den nás bude čekat oblast Nago. Je tam spousta příležitostí k lezení, my si projdeme metodiku slanění, chytání pádů a lezení na prvním. Odpoledne se vydáme do velmi unikátního městečka Arco, navštívíme městský hrad a pochutnáme si na místní zmrzlině a pizze.

3. den

Naší lezeckou tour zakončíme v příjemném prostředí v oblasti Massone. Věnujeme zbytky sil na vylezení několika lezeckých cest a závěr zakončíme vyzkoušením záchranných technik a první pomoc pro lezce.

Ukončení kurzu poslední den bude okolo 15 hod.

Další doprovodný program: zmrzlina, slackline, jóga, další zmrzka, koupání v jezerech nebo venkovních termálech, ještě jedna zmrzlina a mnoho dalšího.

V tomto termínu bude zároveň probíhat kurz via ferrata ve stejné oblasti a bude možnost jeden den vynechat a přidat se na lezení na zajištěných cestách.


KDE BUDEŠ SPÁT?

Spát budeme v místní rezidenci, apartmány s vybavenou kuchyňkou a vlastní koupelnou pro 4/6 osob (dvoulůžkové pokoje). Platí se na místě ubytovateli. Přibližně 30-40 euro za celou dobu ubytování (podle počtu osob a příplatků za topení, ložní prádlo)

Během dne stravování z vlastních zásob. Po lezení si pochutnáme v místních restauracích, nebo grilujeme na zahradě apartmánů.


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. 

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého počasí a vyšší moci.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Termín:

27-30.5.2021

3 recenze Kurz lezení v zahraničí pro začátečníky – LAGO DI GARDA, ITÁLIE

 1. Hodnoceno na FB

  Profesionálně vedený kurz lezení v překrásné lokalitě v Itálii. S Daily Adventures určitě v budoucnu znovu někam vyrazím!

  BARBORA

 2. Aneta

  Skvělý kurz na nádherném místě! Kluci vše srozumitelně vysvětlují a maximálně dbají na bezpečnost všech. Neustále se starají, aby byla dobrá nálada a zajímavý program po celou dobu pobytu – skvělé lezení, slaňování, nácvik záchran, společná pizza, grilování, zmrzlina, návštěva úžasného hradu s výhledem, koupání v jezeře a hlavně bezvadná skupina lidí. Dávám pět z pěti hvězdiček.

 3. Petra Kmoníčková

  Úžasný kurz, nádherné místo a skvělá parta lidí. Zajímavý program po celou dobu pobytu. Lezení, slaňování, ferraty, nácvik záchrany, kluci se starají i o dobrou náladu – společná pizza, grilování, zmrzlina, návštěva hradu, koupání v jezeře. Daily Advetures je skvělá parta lidí, svoji práci dělají s nadšením, zodpovědně a s maximální bezpečností.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *