Kurz přežití – Dárkový poukaz

2 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Kategorie: Štítek:

Daruj svým blízkým kurz přežití v přírodě. Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí znát a naučit se různé tipy a triky pro přežití v zimním terénu. Účastníci si praktickou a zábavnou formou vyzkouší reálně využitelné metody a postupy pod vedením profesionálního instruktora. Zkusí si např. rozdělání ohně, bivakování, jak se orientovat v přírodě, první pomoc v horách, překonání různých terénních překážek v zimní horské krajině s minimem vybavení a mnoho dalšího. Pokusíme se najít zdravé hranice komfortu a životních potřeb účastníků. Také probereme psychologii přežití.

Zkušený instruktor účastníky povede po celou dobu kurzu. Bude je vést, dávat rady a zároveň prověřovat teoretické a praktické znalosti. Program kurzu může být upraven na základě počasí nebo aktuálních potřeb členů skupiny. Kurz je pro ty, kdo touží zažít pořádné zimní dobrodružství, spolehnout se na své znalosti a zkušenosti a především se naučit, jak přežít v přírodě v zimním terénu.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ PŘEŽITÍ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného instruktora, zdravotníka, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování,  připojištění na rizikové sporty.

Nezaujal Tě kurz přežití? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurz přežití – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.