Kurz přežití – Dárkový poukaz

3 490 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Daruj svým blízkým kurz přežití v přírodě. Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí znát a naučit se různé tipy a triky pro přežití v zimním terénu. Účastníci si praktickou a zábavnou formou vyzkouší reálně využitelné metody a postupy pod vedením profesionálního instruktora. Zkusí si např. rozdělání ohně, bivakování, jak se orientovat v přírodě, první pomoc v horách, překonání různých terénních překážek v zimní horské krajině s minimem vybavení a mnoho dalšího. Pokusíme se najít zdravé hranice komfortu a životních potřeb účastníků. Také probereme psychologii přežití.

Zkušený instruktor účastníky povede po celou dobu kurzu. Bude je vést, dávat rady a zároveň prověřovat teoretické a praktické znalosti. Program kurzu může být upraven na základě počasí nebo aktuálních potřeb členů skupiny. Kurz je pro ty, kdo touží zažít pořádné zimní dobrodružství, spolehnout se na své znalosti a zkušenosti a především se naučit, jak přežít v přírodě v zimním terénu.

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ PŘEŽITÍ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby zkušeného instruktora, zdravotníka, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování,  připojištění na rizikové sporty.

Nezaujal Tě kurz přežití? Podívej se na naše další dárkové poukazy!

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Zimní kurz přežití, Orlické hory – 2 dny

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurz přežití – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *