Snowkiting – Dárkový poukaz

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK

Omluváme se, tento kurz je pro zimu 2023/2024 nedostupný!

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Chceš svým blízkým dát ten nejlepší dárek s pořádnou porcí adrenalinu? Snowkiter (jezdec) zažívá ojedinělé okamžiky vzrušení, kdy musí ovládnout a zkrotit vítr, aby se odlepil od země a dostal do vzduchu. Věnuj jim snowkiting kurz s naším instruktorem. Tento mladý zimní sport určitě nechá pěknou vzpomínku v jejich srdcích.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

Co to vlastně je snowkiting? Snowkiting je jízda na sněhu i ve vzduchu za pomocí přírodního živlu – větru. Tento mladý zimní sport je obdobou letního kitesurfingu. Snowkiter má lyže nebo snowboard a je spojen s tažným řiditelným drakem neboli křídlem (z anglického kite), který ho uvádí do pohybu. Vlek ke snowkitingu není potřeba, vítr jezdce hravě vytáhne i do kopce. Může se jezdit všude na volně zasněžené krajině. Ideální jsou k tomu zakulacené kopce nebo náhorní plošiny bez lesů, kde bývá dostatečně větrno. A takových lokalit máme v Česku mnoho

Jak probíhá snowkiting kurz?

Pokud zakoupíš snowkiting kurzy, Tvé blízké čeká až 7 hodin základní teorie létání s drakem, naučí se startovat, přistávat, dělat otočky, vysvětlíme jim, co to je větrné okno, jaké existují bezpečnostní prvky atd. Snowkiting kurz můžeš darovat úplnému začátečníkovi nebo mírně pokročilému jezdci a je možné ho absolvovat v jednom nebo ve dvou lidech. V obou případech náš instruktor účastníkům snowkiting kurz přizpůsobí přímo na tělo, jedná se totiž o individuální kurz.

Snowkiting kurzy jsou pro všechny lyžaře i snowboardisty, kteří by se rádi naučili správnou metodiku, techniku nebo pohyb na snowkitingu. Ať si tvůj kamarád, kolega nebo sourozenec vyzkouší kurz snowkitingu a zjistí, jak je skvělá a zábavná jízda na sněhu poháněná větrem.

DÁRKOVÝ POUKAZ – SNOWKITING KURZ TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Cena zahrnuje: Služby instruktora, výbavu pro snowkiting na aktuální sílu větru, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: Dopravu (možné domluvit spolujízdu), stravu, ubytování, lyže nebo snowboard,  připojištění na rizikové sporty.

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Kurz snowkitingu – ČR – 1 den, Kurz snowkitingu pro 2 osoby(zvýhodněná cena) – ČR – 1 den

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Snowkiting – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *