Kurzy lezení na skalách – Dárkový poukaz

2 290 6 990 

PLATNOST POUKAZU JE 24 MĚSÍCŮ 

🎁 CHCI KOUPIT POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ NA JAKÝKOLIV ZÁŽITEK
Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Lezení na skalách je čím dál tím větší fenomén a ty jím můžeš obdarovat své blízké, kteří to určitě ocení! Zážitek je ten nejlepší dárek, který trvá věčně! Nabízíme jednodenní i víkendové kurzy lezení na skalách na nejoblíbenějších místech ČR a Evropy. Vše pod dohledem zkušeného a kvalifikovaného instruktora lezení.

Samozřejmostí je zapůjčení kompletního vybavení ZDARMA!

DÁRKOVÝ POUKAZ – KURZ LEZENÍ NA SKALÁCH TI IHNED PO ZAPLACENÍ PŘISTANE V MAILU!

Účastníka akce seznámíme s potřebným vybavením a ukážeme si JAK ho bezpečně používat. Jelikož bezpečnost je pro nás na PRVNÍM místě, osvojí si zásady bezpečného pohybu na skále. Naučí se spolupracovat ve skupině lezců a zaměříme se i na správnou techniku lezení. Vše je doplněno kompletní metodikou a praktickými nácviky přímo na skále.

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje:  Dopravu (možné domluvit spolujízdu), ubytování (v případě vícedenních akcí), stravu,  připojištění na rizikové sporty a cestovní pojištění pro horolezectví – doporučujeme vyřídit členství v ALPENVEREIN (v případě zahraničních akcí).

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ – KURZY LEZENÍ NA SKALÁCH:

KURZ LEZENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY – SRBSKO U PRAHY – 1 DEN

Jednodenní kurz lezení kousek za Prahou. Ideální pro účastníky z Prahy, lze využít vlakové spojení.  Akce je vhodná jak pro úplné začátečníky (děti od 10 let), tak i pro mírně pokročilé lezce. Více informací zde.

KURZ LEZENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY – ŽĎÁRSKÉ VRCHY – 2 DNY

Nejoblíbenější kurz roku 2020! Víkendový kurz lezení pro začátečníky v jedné z nejkrásnějších lokalit Vysočiny. Akce je vhodná pro úplné začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce. Více informací zde.

KURZ LEZENÍ NA PÍSKU PRO ZAČÁTEČNÍKY – OSTROV – 2 DNY

Velmi zajímavý a oblíbený kurz tradičního lezení na pískovcových skalách. Ostrov se nachází v samém srdci skalního města. Účastník si užije daleké rozhledy z pískovcových věží! Akce je vhodná pro úplné začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce. Více informací zde.

KURZ LEZENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY – LAGO DI GARDA, ITÁLIE – 3 DNY

Prodloužený víkend v nejoblíbenější lezecké lokalitě u jezera Lago di Garda v Itálii. Tato lokalita je proslulá svým výborným vínem, pizzou a zmrzlinou – určitě nevynecháme! Ubytování v apartmánech u jezera v  blízkosti lezeckých oblastí. Akce je vhodná pro úplné začátečníky (děti od 8 let) i mírně pokročilé lezce. Více informací zde.

KURZ LEZENÍ PRO POKROČILÉ – ŽĎÁRSKÉ VRCHY – 2 DNY

Víkendový kurz lezení pro pokročilejší lezce, kteří mají již s lezením zkušenosti. Kurz probíhá v jedné z nejkrásnějších lokalit Vysočiny. Důraz klademe na pokročilejší metodiku a lezení na prvním konci lana, případně i zakládání vlastního jištění. Akce je vhodná pro účastníky, kteří mají již předchozí zkušenosti s lezením. Více informací zde.

KURZ VÍCEDÉLKOVÉHO LEZENÍ – FALKENSTEIN, NĚMECKO – 1 DEN

Pořádný zážitek! Individuální výstup maximálně pro 2 osoby na jednoho instruktora. Vylezeme stěnu vysokou bezmála 100 m! Kurz je vhodný pro účastníky, kteří mají základní zkušenosti s lezením.   Více informací zde.

 

 

Další informace

VARIANTA POUKAZU

Kurz lezení na pískovcových skalách, Ostrov – 2 dny, Kurz lezení na skalách pro pokročilé, Žďárské vrchy – 2 dny, Kurz lezení na skalách pro začátečníky, Lago di Garda – Itálie – 3 dny, Kurz lezení na skalách pro začátečníky, Srbsko u Prahy – 1 den, Kurz lezení na skalách pro začátečníky, Žďárské vrchy – 2 dny, Kurz vícedélkového lezení, Falkenstein, Německo – 1 den, Kurz vícedélkového lezení, Falkenstein, Německo – 1 den – 2 osoby

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kurzy lezení na skalách – Dárkový poukaz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *