(Hodnocení: 2)

Kurz Via Ferrata Vír – VYSOČINA

1 490 

Nové termíny na léto 2021.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Zdolávání vertikál prostřednictvím zajištěných cest – via ferrat se stalo fenoménem dnešní doby a proto i my bychom ti chtěli dopřát tento nezapomenutelný zážitek! Jednodenní kurz via ferrata Vír v krásném údolí  s výhledem na vodní nádrž Vír je oblíbenou zajištěnou cestou v české republice.

OBTÍŽNOST: 1. Objevitel
KDE: Vír – Vysočina.
POČET DNÍ: 1 den
PŘÍJEZD: Sraz je v den kurzu v 10:00 na blízkém parkovišti.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Seznámíme tě s potřebným vybavením a ukážeme si JAK ho bezpečně používat. Jelikož bezpečnost je pro nás na PRVNÍM místě, osvojíš si zásady bezpečného pohybu na ferratě. Naučíš se spolupracovat ve skupině lezců, techniku lezení a zdolávat skalní terény. V rámci kurzu vylezeme 2 zajištěné cesty Ledovou a Jezerní stěnou . Jako bonus nabízíme náhled do práce průvodce, plánování ferratové túry, praktické mobilní aplikace, orientace, vyhodnocení předpovědi počasí a s tím spojená rizika, ukázka domoci a záchrany na ferratě.


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Služby zkušeného certifikovaného horského průvodce, instruktora lezení, půjčení ferratového vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu a materiální zabezpečení.

Cena nezahrnuje: Dopravu, stravu a připojištění na rizikové sporty.


CO POTŘEBUJEŠ?

• Pohodlné sportovní oblečení.
• Pevnou kotníkovou obuv ke zdolání via ferrata (boty s pevnější špičkou a podrážkou).
• Sedací a prsní úvazek, plochou smyčku, ferratovou brzdu, helmu (pokud nemáš, zapůjčíme ZDARMA).
• Vhodné jsou rukavice určené přímo na ferraty, případně postačí cyklistické/pracovní.
• Opalovací krém a sluneční brýle.
• Mobilní telefon a kartičku pojišťovny.
Jídlo individuálně, je možnost využít restaurace v okolí.

CO POLEZEŠ?

Zavítáš nedalo od města Nové Město na Moravě na ferratu Vír. V zimě zde můžeš vyzkoušet ledolezení, v létě se vyřádit na ferratách.  Je tam Ledová a Jezerní stěna, na každé je jedna zajištěná cesta. Začneme první trasou obtížnosti B/C, je zde i lanový mostík. Poté se vydáme okruhem na hráz vodní nádrže Vír a sestoupíme pod Jezerní stěnu. Než se vydáme do zajištěných cest, tak si vysvětlíme základní metodické pokyny pohybu na ferratách s důrazem na bezpečnost. Ukážeme si jak používat  kompletní ferratovou výbavu a provedeme partnerskou kontrolu. Na zbytek dne vede v okolí několik krásných turistických cest s nedalekým výhledem na Evropský strom roku 2019 – Chudobínská borovice.

Kurz via ferrata kousek od vesničky Vír je naplánovaný na 6-8 hodin.

JAK POJEDEŠ?

Po vlastní ose (možnost domluvit spolujízdu autem).


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 2 zájemců. Maximum je 6 účastníků na jednoho průvodce (více účastníků = více průvodců).

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Termín:

24.7.2021, 26.7.2021, 13.8.2021, 14.8.2021, 10.9.2021, 13.9.2021

Půjčení vybavení:

Chci si půjčit ferratové vybavení, Mám vlastní ferratové vybavení

2 recenze Kurz Via Ferrata Vír – VYSOČINA

  1. Michaela

    Pohodové kurzy s Daily.Ne jen, že vyzkoušíš něco nového, ale zažiješ i kopu srandy.Vyloženě rodinné prostředí. Za mě velké nadšení.

  2. Jitka (ověřený vlastník)

    Mám velký strach z výšek, ale čím jsem starší, tak mám nutkání překonávat své hranice. Potřebuju ale přitom jistotu, tudíž jsem se přihlásila na kurz Via Ferrata Vir od agentury Daily-adventures. A musím říct, že jsem se dala do opravdu dobrých rukou. Lukáš, který kurz měl na starosti byl úžasný a velmi profesionální. I když jsem hned ze začátku měla velký strach (byla tam i hysterie :-)), tak mě velmi podpořil (setkali jsme se i skvělá parta, takže podpora od všech) a díky tomu jsem to zvládla a měla jsem ze sebe i krásný pocit. Momentálně koukám po dalším kurzu, protože vím, že se opět dostanu do dobrých rukách. Z kurzu jsem opravdu nadšená a doporučuju všem – i když jsem měla velký strach, tak jsem překonala své hranice a za to velký DĚKUJU!!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *