POTÁPĚČSKÝ KURZ – ÚSTÍ NAD LABEM (TRY SCUBA)

1 190 

Chceš se cítit jako ryba ve vodě, nebo někoho obdarovat jeho životním snem? Chceš zažít opravdové dobrodružství pod vodou a překonat sám/a sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z potápění? Jsi tu správně! Náš potápěčský kurz ti  nabízí zkušební ponor na jezeře Milada, Ústí nad Labem. Přestaň už snít a pojď si to s námi vyzkoušet.

CO TĚ ČEKÁ?

Co to je ten Zkušební ponor/TryDive?

Půjdeme se vykoupat. Teda nejdřív si o koupání (potápění) popovídáme a vysvětlíme si, co budeme dělat a jak. Pro tebe to znamená jen jeden úkol, dýchat. O všechno ostatní se postará instruktor. Ponor proběhne na jezeře Milada a nebo tam, kde se domluvíme. Maximální hloubka, do které se můžeme dostat, bude 10 metrů, pohybovat se ale budeme většinu času o něco výš, abychom toho viděli co nejvíce (viditelnost bývá minimálně 5m). Celou dobu budeš mít po ruce zkušeného instruktora, který na tebe dávat pozor a ukáže ti podvodní krásy. Na přání zařídíme i fotky. Kurz zabere cca 3 hodiny: výběr výstroje, teorie, transport, příprava a konečně ponor. Pod vodou budeme nějakých 20 až 30 minut, zážitek ale budeš mít na celý život. Ten zážitek nemusíš mít jen sám, po domluvě je možnost absolvování výcviku i ponoru ve dvojici nebo skupině.


Cena zahrnuje: Zkušeného instruktora potápění, teoretický výklad, transport v rámci kurzu, zapůjčení výstroje a také ponor.

Cena nezahrnuje: Fotky, přesun na místo výcviku, připojištění na rizikové sporty – potápění.


CO BUDEŠ POTŘEBOVAT NA KURZ POTÁPĚNÍ?

Stačí plavky, ručník a kartička pojišťovny.


JAK REZERVOVAT TERMÍN NA POTÁPĚČSKÝ KURZ?

Stačí nám napsat nebo zavolat a na termínu se dohodnout. Potápíme se od 1.5. do 30.9., rezervace termínu ponoru alespoň 7 dní předem.

Kurz je běžně pro 1-3 účastníky. Vyšší počet po domluvě.


V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Kurz se koná na jezeře Milada.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „POTÁPĚČSKÝ KURZ – ÚSTÍ NAD LABEM (TRY SCUBA)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *