(Hodnocení: 8)

Víkendový kurz skalního lezení pro pokročilé – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

4 290 

Vyčistit

Vyzkoušel sis párkrát lezení na skále a rád by ses posunul dál? Lezeš pravidelně, ale potřeboval by sis osvěžit nebo doplnit horolezeckou metodiku? Jsi absolventem Víkendového kurzu lezení na skalách začátečníky, nebo se lezení na skalách již věnuješ, ale chceš si prohloubit znalosti? Tak přesně pro Tebe je tu náš kurz skalního lezení pro pokročilé. Procvičíš si různé způsoby jištění a slanění, výstupy na laně, záchranu a první pomoc pro horolezce a další základní znalosti a dovednosti, které by měl ovládat každý lezec, než se vydá do skal.

OBTÍŽNOST: 2. Nadšenec
KDE: Milovy – Vysočina.
POČET DNÍ: 2 dny
UBYTOVÁNÍ: V kempu Milovy.
PŘÍJEZD: V pátek do 20:00 hodin do kempu.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Víkend s přátelskou partou horolezců na skalách Vysočiny. Tento kurz je opravdová výzva pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v lezeckých dovednostech. Začneme lezením na druhém konci lana a slaněním, abychom si zopakovali základní metodiku (přítomnost na tomto kurzu  je podmíněna znalostí základního jištění a slanění). Naučíš se pokročilé uzly, jak správně vybudovat a zrušit jistící stanoviště (štand) a jistit z něj druholezce. Nacvičíš si lezení na prvním konci lana. Ukážeme si různé způsoby záchrany lezce v nesnázích ve stěně a pod ní. Pro zájemce nastíníme více-délkové lezení a lezení s využitím vlastního postupového jištění (vklíněnce, friendy, atd.). V odpoledním programu si budeš moct vyzkoušet slackline, popřípadě si zazávodit na šlapadlech. Čeká nás večerní zábava u ohně s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou. Skvělá možnost najít nové přátelé a zažít nezapomenutelné zážitky!


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení horolezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje:  Ubytování, dopravu, stravu a připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Pokud nemáš lezečky, nebo ti nestačí boty s pevnou špičkou, doporučíme Ti půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme.)


CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ SKALNÍHO LEZENÍ?

• Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
• Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
• Stan a spacák (v případě stanové varianty).
• Pohodlné oblečení včetně „nepromokavé“ bundy.
• Pevnou obuv k přístupu pod skálu.
• Plavky (možnost koupání v Milovském rybníku).
 
Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme).
 
Jídlo řešíme individuálně, je možnost využít restaurace v okolí. (Vždy se domluvíme a vyrážíme na společné jídlo). V kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.
 

KDE BUDEŠ SPÁT?

V kempu Milovy – Ceník je uveden na webu ZDE.

Příjezd: V pátek do 20 hodin do kempu, případně lze domluvit i pozdější příjezd.

V letních měsících v pátek večer bývá i živá kapela!

Pokud nebudeš chtít spát pod stanem, je možnost využít okolní penziony nebo hotel. (Tuto variantu si řeší účastník kurzu individuálně).


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 3 zájemců. 

Instruktor si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého počasí a vyšší moci.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžeš zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

 

Další informace

Datum:

2-4.8.2024, Jiný termín

Půjčení vybavení:

Nic – mám vlastní lezecké vybavení, Helmu, Sedák, Vše – sedák a helmu

8 recenzí Víkendový kurz skalního lezení pro pokročilé – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

 1. Bára

  Kurz jsem si moc užila a bylo to přesně to, co jsem potřebovala – dozvěděla jsem se, jak jistit shora, vázat všemožné uzly, slanit na několik způsobů a spousty dalších věcí. Lukáš jako instruktor nám byl skvělým průvodcem, rozhodně neopomíjel bezpečnost a metodicky správné postupy a trpělivě nám vše vysvětlil. Už jen dodám, že se sešla skvělá parta, opékali se buřty a bylo nám spolu moc fajn, díky!

 2. Pavlína

  Skvělý víkend, splnil moje očekávání. Lukáš je výborný a trpělivý instruktor, vše s námi několikrát opakoval, abychom si to zapamatovali. Dbal na naši bezpečnost. Ač nám v neděli nepřálo počasí a na skály se nedalo jít, probral s námi z metodiky, co se dalo. Celý kurz byla velice pohodová a přátelská atmosféra. Ráda se zúčastním dalšího kurzu.

 3. Markéta (ověřený vlastník)

  Víkend jsem si moc užila, i když počasí nám druhý den moc nepřálo. Přestože nemám moc nalezeno, Lukáš přizpůsobil kurz účastníkům, takže každý se cítil jako ryba ve vodě. Za mě moc super, přátelský přístup všech a příjemně strávený čas s bezva lidmi.

 4. Dominika

  Tenhle nadupaný kurz můžu doporučit úplně všem, kteří se chtějí v lezení posunout nebo už byli na základním kurzu s Daily. Naučíte se bezpečné postupy, nácviky na zemi, samotné bezpečné provedení na skále a k tomu přidejte spousty srandy, opíkání buřtů a skvělou partu a nebude se vám chtít odjet. S Daily jsem byla už na několika akcích a určitě ne naposledy! Kluci jsou profíci a předávání jejich znalostí jim jde od ruky. Neváhej a jeď! Najdeš nové přátele na celý život❤️

 5. Indiánka (ověřený vlastník)

  Kurz pokročilého lezení mohu jen a jen doporučit!🥰
  A i vlastně Daily jako takové, protože díky nim jsem poznala skvělé přátelé bez kterých si už skály nedovedu představit. Na kurzu se mi líbilo že jsem se naučila spoustu nových věcí, jako třeba jištění druholezce ze shora, budování štandu kde je vše pečlivě a srozumitelně vysvětleno, a kromě velké dávky teorie jsme si pořádně i zalezli! Za mě opět povedený víkend s partou na skalách! Určitě jeďte! Díky moc!♥️

 6. Radek

  Výborný kurz, s důrazem na bezpečnost a metodiku, spousta nácviků a modelovek. To vše se skvělou partou. Doporučuji.

 7. Hodnoceno na FB

  Perfektní akce! Profesionální, individuální přístup, super lezení a hlavně celý víkend velká sranda. Doporučuju všema deseti!

  VÍTEK

 8. Hodnoceno na FB

  Skvělá komunikace i úroveň kurzů. Díky moc a těším se na další dobrodružství!

  TEREZA

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *