(Hodnocení: 2)

Víkendový kurz skalního lezení pro pokročilé – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

3 590 

Nové termíny na jaro 2021.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Vyzkoušel sis párkrát lezení na skále a rád by ses posunul dál? Lezeš pravidelně, ale potřeboval by sis osvěžit nebo doplnit horolezeckou metodiku? Jsi absolventem Víkendového kurzu lezení na skalách začátečníky? Tak přesně pro Tebe je tu náš kurz skalního lezení pro pokročilé. Procvičíš si různé způsoby jištění a slanění, výstupy na laně, záchranu a první pomoc pro horolezce a další základní znalosti a dovednosti, které by měl ovládat každý lezec, než se vydá do skal.

OBTÍŽNOST: 2. Nadšenec
KDE: Milovy – Vysočina.
POČET DNÍ: 2 dny
UBYTOVÁNÍ: V kempu Milovy.
PŘÍJEZD: V pátek do 20:00 hodin do kempu.
VYBAVENÍ: Zapůjčíme zdarma, případně vlastní.


CO TĚ ČEKÁ?

Víkend s přátelskou partou horolezců na skalách Vysočiny. Tento kurz je opravdová výzva pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v lezeckých dovednostech. Začneme lezením na druhém konci lana a slaněním, abychom si zopakovali základní metodiku (přítomnost na tomto kurzu  je podmíněna znalostí základního jištění a slanění). Naučíš se pokročilé uzly, jak správně vybudovat a zrušit jistící stanoviště (štand) a jistit z něj druholezce. Nacvičíš si lezení na prvním konci lana. Ukážeme si různé způsoby záchrany lezce v nesnázích ve stěně a pod ní. Pro zájemce nastíníme více-délkové lezení a lezení s využitím vlastního postupového jištění (vklíněnce, friendy, atd.). V odpoledním programu si budeš moct vyzkoušet slackline, popřípadě si zazávodit na šlapadlech. Čeká nás večerní zábava u ohně s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou. Skvělá možnost najít nové přátelé a zažít nezapomenutelné zážitky!


MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, půjčení horolezeckého vybavení, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje:  Ubytování, dopravu, stravu a připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Pokud nemáš lezečky, nebo ti nestačí boty s pevnou špičkou, doporučíme Ti půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme.)


CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ SKALNÍHO LEZENÍ?

• Sedák, helmu, karabiny a jistítko (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma).
• Lezečky – lezeckou obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou).
• Stan a spacák (v případě stanové varianty).
• Pohodlné oblečení včetně „nepromokavé“ bundy.
• Pevnou obuv k přístupu pod skálu.
• Plavky (možnost koupání v Milovském rybníku).
Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme).
Jídlo řešíme individuálně, je možnost využít restaurace v okolí. (Vždy se domluvíme a vyrážíme na společné jídlo). V kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.

KDE BUDEŠ SPÁT?

V kempu Milovy – Ceník je uveden na webu ZDE.

Příjezd: V pátek do 20 hodin do kempu, případně lze domluvit i pozdější příjezd.

V letních měsících v pátek večer bývá i živá kapela!

Pokud nebudeš chtít spát pod stanem, je možnost využít okolní penziony nebo hotel. (Tuto variantu si řeší účastník kurzu individuálně).

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžeš zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

 

Další informace

Datum

7-9.5.2021

2 recenze Víkendový kurz skalního lezení pro pokročilé – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

  1. Hodnoceno na FB

    Skvělá komunikace i úroveň kurzů. Díky moc a těším se na další dobrodružství!

    TEREZA

  2. Hodnoceno na FB

    Perfektní akce! Profesionální, individuální přístup, super lezení a hlavně celý víkend velká sranda. Doporučuju všema deseti!

    VÍTEK

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *