Základní kurzy skalního lezení

Nabízíme jednodenní i dvoudenní kurzy v České republice - Čtyři Palice, Srbsko, Tisá. Dále se můžete zúčastnit vícedenního kurzu v Itálii  ve velmi známé lezecké oblasti poblíž městečka Arco, blízko jezera Lago di Garda.
Číst více


Kurz na pískovcových skalách

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé lezce. Poznejte s námi krásu lezení na pískovcových skalách. Nabízíme jednodenní i dvoudenní kurzy v České republice - Tisá, Ostrov, Prachov.

Číst více


Sportovní lezení v Zahraničí

Vzhůru na pořádné lezení. Čekají nás 4 dny v Itálii, Rakousku nebo ve Vysokých Tater. S tím je neodmyslitelně spojená turistika, koupání, spaní v jeskyni , vybraných rezortech, případně v kempu.

Číst více


Horolezecký tábor pro děti

Máme pro Vaše děti připravený zábavný program na 5ti denní pobyt v krásné přírodě Roviště a nebo Vysočiny. Vaše děti budou mít možnost vyzkoušet si, co obnáší krásy horolezectví, pohybu v přírodě a hlavně zažít nekončící legraci a mnoho dalšího...
Číst více

Kurzy lezení na skalách

Umělé překážky nikdy nenahradí přírodní skály. Díky nám si můžete vychutnat krásu lezení na skalách s proškolenými instruktory, kteří se postarají o Vaše bezpečí i správnou techniku lezení. Důležité je nejen mít správné vybavení, ale ještě důležitější je umět s ním dobře zacházet. Vychutnejte si s námi krásy lezení na skalách a zažijte to správné dobrodružství!