KURZ POTÁPĚNÍ OWD V CHORVATSKU

8 790 

Kurz trvá 5-6 dní intenzivní formou. Mezinárodní licence OWD.

🎁 CHCI KOUPIT JAKO DÁREK

Kategorie: Štítky: ,

Chceš začít s potápěním nebo někoho obdarovat jeho životním snem? Chceš zažít opravdové dobrodružství pod vodou a překonat sám/a sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z potápění? Jsi tu správně! Nabízíme ti kurz potápění OPEN WATER DIVER v chorvatsku, ve vyhlášené oblasti Pakoštane. Kurz je zakončený mezinárodní certifikací OWD. Přestaň už snít a pojď si to s námi vyzkoušet.

CO TĚ ČEKÁ?

Kurz probíhá na základně v chorvatském Pakoštane v moři, přímo před  základnou. Závěr kurzu pak může probíhat i na volném moři. Výhodou je, že ubytování i celý kurz probíhá v areálu základny, takže nemusíš nikam dojíždět a složitě se přesunovat.

Kurz trvá 5-6 dní intenzivní formou.

Kurz potápění v Chorvatsku je zakončen mezinárodně platnou certifikací OWD s omezením hloubky do 18 metru. Pro děti do 15 let do 12m hloubky.

Kurz má 3 části:

  • teorie – zakončená závěrečným testem
  • tzv. “bazénové cviky” (praktické procvičování dovedností nutných k ovládání výstroje a vlastnímu potápění – nasazováni masky pod vodou, oblékání/svlékání žaketu a částí výstroje pod vodou a další dovednosti potřebné pro bezpečné a bezproblémové potápění …)
  • 4 ponory ve volné vodě, kde si vyzkoušíte nabyté dovednosti ve vetší hloubce. Jedná se už o skutečné ponory v hlubší vodě, samozřejmě s instruktorem, který kurz organizuje a dbá jak na správné procvičování, tak zejména na bezpečnost výcviku.

Cena zahrnuje: Zkušeného instruktora potápění, teoretický výklad, transport v rámci kurzu, zapůjčení výstroje a také ponor.

Cena nezahrnuje: Ubytování přímo v areálu základny (nebo jiné), připojištění na rizikové sporty – potápění., učebnici a poplatek za vydání licence 2400,- Kč.


CO POTŘEBUJEŠ NA POTÁPĚNÍ V CHORVATSKU?

Stačí plavky, ručník a kartička pojišťovny, zdravotní prohlášení (vzor zašleme).


JAK REZERVOVAT TERMÍN?

Po zakoupení kurzu budeš spojen/a s provozovatelem akce (česká základna) a domluvíš se na termínu i případném ubytování.


V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

*Tuto akci pouze přeprodáváme.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „KURZ POTÁPĚNÍ OWD V CHORVATSKU“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *