Dětský kroužek lezení na umělé stěně

 

Kdy: 16:00 - 17:00 hod.

Kde: horolezecká stěna Ruzyně

Cena: 150 Kč /hod/ dítě

 

Cena zahrnuje: dohled kvalifikovaného instruktora s licencí MŠMT, zajištění programu, možnost zapůjčení vybavení

Cena nezahrnuje: vstup na stěnu

  • Vhodné pro děti od 6 do 12 let.
  • Platba hotově před každým tréninkem.

Naše dětské kroužky jsou určeny jak pro děti, které mají zájem o vyzkoušení lezení na umělých stěnách, seznámit se s lezeckým pohybem, popřípadě lezeckým vybavením, tak jsou určeny i dětem, které již lezení znají, věnují se mu a chtějí se v něm dále rozvíjet. Program vždy přizpůsobujeme dané výkonnosti lezecké skupiny. Kroužky jsou určeny i dětem, které se rády seznámí s novými kamarády a chtěly by zažít společné dobrodružství.

Naším hlavním cílem není vychovávat vrcholové nebo závodní sportovce, ale to, aby se Vaše děti aktivní formou bavily a lezení se pro ně stalo něčím, co je maximálně baví a mohly trávit svůj volný čas co nejefektněji.

Pro kurzy využíváme lezeckou stěnu s lany, ale také doplňujeme program o hry na boulderingové stěně. (bouldering - lezení při zemi, bez použití lan)

Kurzy pro děti jsou zaměřené zejména na základní lezecký pohyb, bezpečnostní návyky a metodické prvky. Vše probíhá zábavnou formou soutěží a her s ohledem na maximální bezpečnost Vašich dětí.

Kurz je veden instruktory se  vzděláním v problematice lezení na umělých stěnách – licencí MŠMT. Instruktoři prochází každoročním interním školením pro zdokonalení našich služeb a získání co nejaktuálnějších metod.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Máte možnost využít i individuálního tréninku pro Vaše děti, kdy se přizpůsobíme Vašemu časovému harmonogramu. Cena individuálního tréninku je 200Kč/hod. (nezahrnuje vstup na stěnu)

DNY NA SKALÁCH

V letních měsících také připravujeme s Vašimi dětmi výjezdy do skal. Víkendové či jednodenní lezení na skalách, opět pod dohledem kvalifikovaných instruktorů.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás a domluvíme podrobnosti.

Kurzy objednávejte pomocí emailu nebo telefonu.

+420 737 011 471

info@daily-adventures.cz