Kurzy skalního lezení

Chcete zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sami sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jste tu správně!


Jednodenní kurz

Nabízíme kompletní vysvětlení a praktické vyzkoušení všeho, co obnáší zákulisí pohybu ve skalním terénu. Ať už od samotného dobrodružství a zábavy, které ke skalám patří, až po metodické prvky jako: jištění, komunikace mezi jističem a lezcem, vyzkoušení různého vybavení, bezpečnost pohybu na skalách, slaňování, teorie lezení.


Víkend na skalách

Je navazující kurz pro podrobnější vysvětlení teorie a důležité procvičování metodiky. Jsou zde nastíněny pokročilé techniky: zakládání vlastního postupového jištění, budování stanoviště, záchrany a mnoho dalšího! Čeká nás i zábava! Každý den po lezeckém bloku, následuje večerní zábava u ohně v kempu s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou..áno je možnost se přidat na ranní jógu + kompenzační cviky pro lezce. V průběhu dne si budete moct vyzkoušet slackline. V letních měsících i možnost koupání!


Sportovní lezení

Vzhůru na pořádné lezení. Čekají nás 4 dny v Itálii  ve velmi známé lezecké oblasti poblíž městečka Arco, blízko jezera Lago di Garda. S tím je neodmyslitelně spojená turistika, koupání, spaní v jeskyni , vybraných rezortech, případně v kempu. Možnost vyzkoušet canyoning nebo windsurfing. My se ale především budeme věnovat sportovnímu lezení, různých možnostech výstupu a jištění. Ukázka a nácvik více-délkového lezení.


Jste firma?

Váháte nad možností teambuildingu pro Vaši firmu? Jsme tu pro Vás! Nabízíme přípravu i vedení celé akce pro Vaše vedení firmy i zaměstnance. Zajištění materiálu i nezapomenutelného dobrodružství! Stačí nás kontaktovat a připravíme akci na míru.


CENÍK

1 osoba

2 až 3 osoby

4 a více osob

Jednodenní kurz/os

2490 Kč

1990 Kč

1490 Kč

Víkend na skalách/os

3990 Kč

3490 Kč

2990 Kč

Sportovní lezení/os

-

5990 Kč

3990 Kč

Pozn.

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, certifikát, půjčení vybavení a samozřejmě nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: ubytování, dopravu, připojištění na rizikové sporty.

Cena je uvedena za osobu.

Cena teambuildingu pro firmy - po domluvě.

V záložce události jsou vypsané aktuální kurzy.

V záložce e-shop můžete zakoupit dárkový poukaz na základní kurz skalního lezení.