Dobrodružný horolezecký tábor pro děti od 6 do 15 let

Nezapomenutelné zážitky? Dobrodružství? Noví kamarádi? To jsou přesně ty hesla, která vystihují náš horolezecký tábor a kterými se horolezci řídí celý svůj život!

Hlavním programem tábora bude lezení na skalách pod vedením zkušených a kvalifikovaných instruktorů včetně zdravotnického dohledu, metodika horolezectví, dobrodružné hry v přírodě (noční bojovka), poznávaní přírody a okolních zajímavostí, poznávací hry s kamarády, sportovní hry (fotbal, volejbal, vybíjená,…), koupání, orientační běh, opékání buřtů u táboráků při kytaře a zpěvu, kreativní činnost pod dohledem pedagogických pracovníků a mnoho dalšího!

 

KDE: Roviště, Svatý Jan

Termíny: 8-13. 7. 2018 - Roviště

Příjezd v neděli 8. 7. 2018 mezi 17-18 hod.

PROGRAM: lezení na skalách, dobrodružné hry a nekončící zábava

UBYTOVÁNÍ: ve vlastních stanech v kempu Roviště

STRAVOVÁNÍ: zajištěno přímo v kempu (snídaně, svačiny, obědy i večeře)

DOPRAVA: vlastní

CENA: 3 990,- (při účasti min. 8 dětí)

Pozn.

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, diplom, půjčení vybavení, ubytování, stravu a samozřejmě nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: dopravu, připojištění na rizikové sporty.

Cena je uvedena za osobu.

V záložce události jsou vypsané aktuální tábory.

 

ZPŮSOB PLATBY: platba předem převodem na účet 246671365/0300, do poznámek uveďte jméno, příjmení dítěte - TÁBOR 8 -13.7.

ZÁLOHA: zálohu 2000,- Kč je nutné zaslat do 10dnů po vytvoření rezervace, zbytek se doplácí nejpozději do 22. 6. 2018

Storno poplatky: Do 5 týdnů před táborem - vracíme 100 %. Do 3 týdnů před táborem vracíme 50% . Od týdne před táborem vracíme 10 %.

S SEBOU:

vlastní stan, karimatku, spacák, sportovní oblečení, tenisky nebo lezečky na skály, boty na výlety, horolezecký úvazek a helmu - (pokud nemáte, půjčíme), batůžek na výlety,svítilna/čelovka, láhev na pití, plavky, teplejší oblečení, nepromokavé oblečení (pláštěnka), šátek, průkaz pojištěnce, kapesné, repelent, hygienické potřeby, vlastní léky dle potřeby