Skalní lezení

Chcete zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sami sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek?

Číst více


One day adventure

Pořádáte dětský tábor nebo školu v přírodě? Chcete něčím oživit Váš dlouholetý program, aby se nestal pouhým stereotypem? Dopřejte dětem nezapomenutelné zážitky.

Číst více


Dovolená s instruktorem

Jedete lyžovat a měli byste rádi více volného času sami pro sebe? Zajistíme celodenní program pro vaše děti. Jedná se o jedinečnou nabídku na trhu.
Číst více


Lezení na umělé stěně

Zajímá Vás lezení na umělé stěně? Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků.

Číst více


Via ferrata

Zdolávání vertikál prostřednictvím via ferrata se stalo fenoménem dnešní doby a proto i my bychom Vám chtěli dopřát tento nezapomenutelný zážitek!

Číst více


Slackline

Slacklining je vhodné zařadit do tréninku lezce. Práce s těžištěm těla je základní atribut každého sportovce. Čeká Vás mnoho kurzů a aktivit!

Číst více


Nízké lanové překážky

Lanové aktivity zažívají v současné době obrovský nárůst popularity. Zajistíme lanové překážky na vaší akci nebo tábor. Obtížnosti zdolání jsou možné pro děti i dospělé.

Číst více


Aktivity pro děti

Zajišťujeme nejrůznější dětské programy. Např. lezecké kroužky, lezení na skalách, lanové překážky, dětské tábory, výuku lyží a snowboardu.

Číst více


Bouldering

Nabízíme kurzy boulderingu pro začátečníky i pokročilé. Ideální možnost tréninku pro ty, kteří mají strach z výšek. Vybrat si můžete z různých boulderů v Praze.

Číst více

Kurzy lezení od Daily Adventures

Nabízíme individuální kurzy lezení pro děti i dospělé v Praze, Brně, Olomouci i dalších městech České republiky. Především v začátcích je velmi důležité, aby se začínající lezci naučili správnou techniku lezení a správné návyky. Nabízíme širokou škálu aktivit týkající se sportovního i rekreačního lezení. Naši proškolení instruktoři Vás naučí, jak správně upevnit sedák na lezení, ale především – jak se bezpečně pohybovat na stěně či skále.