Sleva!

Kurz MTB – Trutnov Trails

2 990 

Nové termíny na jaro 2021.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Jezdíš na horském kole a chtěl bys zkusit kouzlo singltreků různých obtížností ? Máš strach z těžkého terénu a potřeboval by ses naučit základní techniku? Chtěl by sis zdokonalit techniku sjezdu a stoupání tak, abys mohl překonat prudké úseky? Chceš se naučit základní údržbu a servis kola? Pokud je alespoň jednou odpověď ano, neváhej a přihlas se na náš MTB kurz.

OBTÍŽNOST: 2. Nadšenec
KDE: Trutnov.
POČET DNÍ: 2 dny
PŘÍJEZD: V pátek do 20:00 hodin do kempu.
VYBAVENÍ: Vlastní, možnost půjčit na místě v půjčovně.


CO TĚ ČEKÁ?

Připravili jsme pro tebe dva dny v krásném prostředí okolí Trutnova v podkrkonoší, kde se nachází známá síť trailů zvaná Trutnov Trails. V této lokalitě najdeš trasy všech obtížností. Uhlazené flow traily s desítkami klopenek a vln, přírodní cestičky plné kamení, kořenů se skoky i technické obtížné sjezdy, které prověří tvou techniku a sílu. Společně s krásným přírodním prostředím, je tato oblast ideální pro nácvik různých základních technik a vylepšení dovedností trailového ježdění.


Cena zahrnuje: Služby zkušeného  certifikovaného instruktora a průvodce terénní cyklistiky (IPTC), bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení a nezapomenutelné zážitky.

Cena nezahrnuje:  Vypůjčení kola a a výstroje, dopravu, ubytování, stravu a připojištění na rizikové sporty.


CO POTŘEBUJEŠ NA KURZ MTB?

• Horské kolo, celoodpružené není podmínkou.
• Na místě je půjčovna kol Qayron. (celoodpružené kolo je 890,- Kč /den)
Helmu, brýle, rukavice.
• Doporučujeme chrániče kolen a holení.
• Pohodlné oblečení včetně „nepromokavé“ bundy.
• Vybavení na spaní, vaření apod. dle potřeb..
• Mobilní telefon a kartičku pojišťovny.

Stravování je dle přání účastníků, z vlastních zásob, v místě ubytování atd. Ve výchozí obci Lhota se nachází tzv. Základna – trail centrum s hospodou, kam si můžeme zajít na oběd. Hospoda nabízí mimo nápojů i hotová jídla i pokrmy vhodné pro vegetariány.


CO POJEDEŠ?

V sobotu ráno začneme kurz MTB rozcvičkou a nácvikem prvních technických prvků, které se dají vyzkoušet na rovince. Během víkendu se budeme snažit si vyzkoušet od každého něco a zlepšit se tak univerzálně, nicméně program se může měnit na základě počasí a také od společné domluvy. Na flow trailech se naučíme správně „pumpovat“, chytit správný rytmus a natrénujeme průjezd klopenkou. Na těžších trailech potrénujeme sjezdový postoj a naučíme se vybrat tu nejrychlejší stopu. Celým víkendem nás bude provázet nácvik techniky tzv. bunny hopu, základního prvku trailového ježdění, cvičení základní techniky skoku, rovnováhy atd. Trutnov Trails mají jeden stoupací trail, kterým se dostaneme do výchozího bodu všech dalších stezek. Výhodou jsou různé možnosti propojení trailů a přejezdy, takže nebude nutné pokaždé stoupat celé převýšení.

JAK POJEDEŠ NA KURZ MTB?

Po vlastní ose.

KDE BUDEŠ SPÁT?

V kempu Dolce, který se nachází 15 minut jízdy od základny trailové oblasti, (ceník kempu je uveden na webu) ZDE.

Běžně spíme ve stanech, případně se po domluvě zamluví dřevěná chatka.

Příjezd: V pátek do 20 hodin do kempu, případně lze domluvit i pozdější příjezd.


Kurz se uskuteční v minimálním počtu 2 zájemců. Maximum je 6 účastníků na jednoho instruktora (více účastníků = více instruktorů).

V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZU NEMŮŽEŠ ZÚČASTNIT, UHRAZENOU ČÁSTKU JE MOŽNÉ VYUŽÍT NA JAKÝKOLIV DALŠÍ KURZ Z NAŠÍ NABÍDKY NEBO PRO JINOU OSOBU.

V záložce DÁRKOVÉ POUKAZY můžete zakoupit dárkový poukaz na naše kurzy lezení a další akce.

Další informace

Termín:

4-6.6.2021, 20-22.8.2021

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kurz MTB – Trutnov Trails”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *