Kurzy skalního lezení

Chcete zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sami sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jste tu správně!


Nabízíme kompletní vysvětlení a praktické vyzkoušení všeho, co obnáší zákulisí pohybu ve skalním terénu. Ať už od samotného dobrodružství a zábavy, které ke skalám patří, až po metodické prvky jako: jištění, komunikace mezi jističem a lezcem, vyzkoušení různého vybavení, bezpečnost pohybu na skalách, slaňování, teorie lezení, ale i pokročilé techniky: zakládání vlastního postupového jištění, budování stanoviště, záchrany a mnoho dalšího!


Čeká nás i zábava!

Každý den po lezeckém bloku, následuje večerní zábava u ohně v kempu s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou.  Doplňkové aktivity jako slackline či ranní jóga. V letních měsících i možnost koupání!


Jste firma?

Váháte nad možností teambuldingu pro Vaši firmu? Jsme tu pro Vás! Nabízíme přípravu i vedení celé akce pro Vaše vedení firmy i zaměstnance. Zajištění materiálu i nezapomenutelného dobrodružství! Stačí nás kontaktovat a připravíme akci na míru.


Lezení na skalách pro děti?

Jste dětský kroužek, spolek, oddíl nebo škola? Připravíme pro Vaše děti program na den či celý víkend na skalách, doprovázený nejrůznějšími hrami. Možnost i akce na míru.


CENÍK

1 osoba 2 až 3 osoby 4 a více osob
Jednodenní kurz/os 1690 Kč 1290 Kč 1090 Kč
Víkend na skalách/os 3690 Kč 3190 Kč 2290 Kč

Lezení pro děti - po domluvě

Teambulding pro firmy - po domluvě

Pozn.

Cena zahrnuje: služby instruktora, půjčení vybavení, dárkový poukaz na nákup do Hanibal.cz

Cena je uvedena za osobu.