Skalní lezení

Chcete zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sami sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek?

Číst více


Via ferrata

Zdolávání vertikál prostřednictvím via ferrata se stalo fenoménem dnešní doby a proto i my bychom Vám chtěli dopřát tento nezapomenutelný zážitek!

Číst více


Lezení na umělé stěně

Zajímá Vás lezení na umělé stěně? Kurz je vhodný jak pro začátečníky tak i pokročilé. Děti i dospělé. Možnost skupinových kurzů, či pravidelných tréninků.

Číst více


První pomoc

Prostřednictvím simulovaných zdravotních událostí stavíme před účastníky našich programů výzvy, jejichž zdolání představuje dlouhodobou zkušenost.

Číst více


Aktivity pro děti

Zajišťujeme nejrůznější dětské programy. Např. lezecké kroužky, lezení na skalách, lanové překážky, dětské tábory, výuku lyží a snowboardu.

Číst více


Slackline

Slacklining je vhodné zařadit do tréninku lezce. Práce s těžištěm těla je základní atribut každého sportovce. Čeká Vás mnoho kurzů a aktivit!

Číst více


Bouldering

Nabízíme kurzy boulderingu pro začátečníky i pokročilé. Ideální možnost tréninku pro ty, kteří mají strach z výšek. Vybrat si můžete z různých boulderů v Praze.

Číst více